Marcin Maciejczak wokalistą roku 2020? Jego występ z The Voice Kids w TOP 5 na świecie

Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem
Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Udział w programie The Voice Kids otworzył Marcinowi Maciejczakowi wrota do wielkiej muzycznej kariery. Na oficjalnym kanale The Voice Global pojawiło się podsumowanie 2020 roku. Wideo z Przesłuchań w ciemno czternastolatka znalazło się w piątce najchętniej oglądanych występów w ostatnich dwunastu miesiącach.

Marcin Maciejczak może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jego występ w The Voice Kids jest jednym z najchętniej oglądanych na całym świecie. Choć rok 2020 był trudny dla nas wszystkich, młody piosenkarz nie może zaliczyć go do nieudanych. To właśnie w tym roku Marcinowi udało się zaistnieć w szerszej świadomości odbiorców za sprawą udziału w telewizyjnym show muzycznym. Już na etapie Przesłuchań w ciemno zarówno trenerzy, jak i widzowie The Voice Kids wiedzieli, że mają do czynienia z faworytem do zwycięstwa. Głosami widzów to właśnie pochodzący z Bartochowa nastolatek wygrał program, dołączając do Roksany Węgiel i AniKi Dąbrowskiej.

Po udziale w The Voice Kids kariera Marcina Maciejczaka nabrała rozpędu. Jego debiutancki singiel Jak gdyby nic okazał się wielkim hitem. Kolejne, takie jak Deszcz i bez, Marzenie czy Kaj również podbiły serca słuchaczy w naszym kraju. Wokalista zapowiedział również, że już w 2021 roku zaprezentuje swój debiutancki album studyjny. Zanim to jednak nastąpi, może się cieszyć kolejnym sukcesem na koncie.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Marcin Maciejczak w TOP 5 na świecie

Ten rok z pewnością należał do niego. Autorzy kanału The Voice Global, który posiada ponad siedem milionów subskrypcji, przygotowali podsumowanie roczne najchętniej oglądanych występów ze wszystkich światowych edycji formatu The Voice Kids. Zwycięzca polskiej odsłony show Marcin Maciejczak znalazł się w TOP 5 ze sprawą wykonania utworu z repertuaru Lady Gagi I'll Never Love Again. Gratulujemy!

Najnowsze