The Voice Kids 3: Marcin Maciejczak wygrywa program! TE występy dały mu zwycięstwo!

2020-02-22 23:56 kw / RW
The Voice Kids 3: energia, radość i talent - tak wyglądał finałowy WYSTĘP Marcina Maciejczaka!
Autor: screen z filmu na YouTube: Marcin Maciejczak - "Rise Like a Phoenix" - Finał | The Voice Kids Poland 3 / YouTube.com/ The Voice Kids Poland The Voice Kids 3: energia, radość i talent - tak wyglądał finałowy WYSTĘP Marcina Maciejczaka!

Za nami wielki finał trzeciej edycji uwielbianego programu The Voice Kids. To właśnie wtedy Ala Tracz, Marcin Maciejczak, Anastazja Maciąg, Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska, Ewelina Kozub, Wiktoria Zwolińska, Natalia Kawalec oraz Szymon Lubicki walczyli o zwycięstwo w programie. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Najlepszy okazał się Marcin Maciejczak i to on wygrał trzecią edycję show. Sprawdźcie, jak wyglądał jego finałowy występ.

Energia, radość i talent - tak wyglądał finałowy występ Marcina Maciejczaka w The Voice Kids 3. Za nami trzecia edycja programu The Voice Kids. 22 lutego 2020 roku odbył się wielki finał edycji, podczas której młodzi wokaliści walczyli o nagrodę główną, jaką jest kwota 50 000 zł na przyszłą edukację oraz tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Najlepszych uczestników, którzy mieli okazję zaprezentować swój talent w finale, wybrali trenerzy w składzie: Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Mieli oni naprawdę ciężki wybór, ponieważ wszyscy uczestnicy zasługiwali na występ w ostatnim odcinku show. Ostatecznie o wygraną walczyli: Ala Tracz, Marcin Maciejczak, Anastazja Maciąg, Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska, Ewelina Kozub, Wiktoria Zwolińska oraz Szymon Lubicki. Podczas finału nie zabrakło oczywiście gości specjalnych, którzy uświetnili wydarzenie. Wystąpili Viki Gabor, Alicja Szemplińska, zespół 4 Dreamers, New Hope Club oraz Isac Elliot. Jak wyglądał finałowy występ Marcina Maciejczaka?

Marcin Maciejczak - finał w The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak, tak jak wszyscy finaliści, w ostatnim odcinku zaśpiewał cztery piosenki Najpierw wykonał eurowizyjny hit Rise Like a Phoenix, z którym Conchita Wurst wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji. Marcin w wielkim finale zaśpiewał także utwór Plan B wspólnie ze swoim trenerem, Dawidem Kwiatkowskim. Wykonał również sentymentalny utwór Zawsze tam gdzie ty. 

Marcin Maciejczak przygotował również swój pierwszy oficjalny singiel. Nosi on tytuł Jak gdyby nic.

Marcin Maciejczak w czasie Przesłuchań w Ciemno, oczarował wszystkich śpiewając piosenkę Lady Gagi. Trenerzy już po pierwszych dźwiękach, w ekspresowym tempie odwrócili swoje fotele i zapragnęli mieć go w swojej drużynie! W dalszej części programu pokonał koleżanki w bitwach, a później zaśpiewał I'll Never Love Again, czyli ten sam utwór, co w Przesłuchaniach w Ciemno. Według internautów, to właśnie ten drugi występ z tą piosenką był lepszy. Marcin Maciejczak w bitwach pokonał Izabelę Podgórską i córkę znanego wokalistę, Julię Totoszkę. Zdaniem Dawida Kwiatkowskiego lepiej poradził sobie z megahitem Into You, który oryginalnie wykonuje Ariana Grande. Przeszedł do etapu Sing Off'ów, gdzie wykonał utwór z Przesłuchań w Ciemno, I'll Never Love Again. Jego występ zakończył głośny okrzyk publiczności i owacje na stojąco. Dawid Kwiatkowski długo nie mógł wyjsć z podziwu.

Najnowsze