Marcin Maciejczak - ulubiony serial artysty to... Zwycięzca The Voice Kids zdradza swoje tajemnice

2020-03-24 13:05
Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?
Autor: screen z wideo na YouTube: Maciejczak, Totoszko, Podgórska - "Into You" - Bitwy | The Voice Kids Poland 3 Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?

Marcin Maciejczak na kanale na YouTube własnego autorstwa opublikował pierwsze w swoim życiu Q&A, w którym odpowiada na pytania fanów! Zobacz na ESKA.pl co nowego wiemy o zwycięzcy The Voice Kids i sprawdź sam, których tajemnic o artyście jeszcze nie znałeś.

Marcin Maciejczak jest zwycięzcą trzeciej edycji popularnego programu rozrywkowego The Voice Kids. Sława przyszła do niego w niesamowicie szybkim tempie, a jego popularność rośnie każdego dnia. Młody chłopak otoczony jest wsparciem kochających fanów, którzy uwielbiają go za to co robi w życiu i jaką osobą jest. Z racji, że sława i rozpoznawalność Marcina dopiero się rozpoczyna, pytania fanów co do jego osoby i życia prywatnego nie mają końca. Aby jeszcze bardziej dać się poznać swoim odbiorcom Marcin Maciejczak 17 marca 2020 opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube film pod tytułem Q&A, w którym odpowiada na wszystkie najbardziej nurtujące pytania fanów. Q&A jest jedną z najbardziej popularnych i pożądanych serii na YouTube, która pozwala poznać odbiorcom swojego idola jeszcze bardziej. Marcin Maciejczak odpowiedział w swoim niespełna 3 minutowym materiale na niektóre pytania fanów, które oni zadali mu wcześniej na potrzeby nagrania odcinka.

Marcin Maciejczak - Q&A

Chłopak zdradził w filmie nie tylko informacje ze świata muzyki, ale otworzył się także na pytania prywatne. Powiedział fanom, że jego ulubionym serialem jest Stranger Things, a w kwestii wsparcia najbardziej może liczyć na swoich rodziców, którzy są z nim od samego początku, kiedy zaczynał swoją przygodę ze śpiewem. Marcin Maciejczak powiedział podczas nagrania także jak ważna jest dla niego szkoła i przyjaciele, którzy tam go otaczają.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze