Marcin Maciejczak - ulubiony serial artysty to... Zwycięzca The Voice Kids zdradza swoje tajemnice

2020-03-24 13:05 PO
Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?
Autor: screen z wideo na YouTube: Maciejczak, Totoszko, Podgórska - "Into You" - Bitwy | The Voice Kids Poland 3 Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?

Marcin Maciejczak na kanale na YouTube własnego autorstwa opublikował pierwsze w swoim życiu Q&A, w którym odpowiada na pytania fanów! Zobacz na ESKA.pl co nowego wiemy o zwycięzcy The Voice Kids i sprawdź sam, których tajemnic o artyście jeszcze nie znałeś.

Marcin Maciejczak jest zwycięzcą trzeciej edycji popularnego programu rozrywkowego The Voice Kids. Sława przyszła do niego w niesamowicie szybkim tempie, a jego popularność rośnie każdego dnia. Młody chłopak otoczony jest wsparciem kochających fanów, którzy uwielbiają go za to co robi w życiu i jaką osobą jest. Z racji, że sława i rozpoznawalność Marcina dopiero się rozpoczyna, pytania fanów co do jego osoby i życia prywatnego nie mają końca. Aby jeszcze bardziej dać się poznać swoim odbiorcom Marcin Maciejczak 17 marca 2020 opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube film pod tytułem Q&A, w którym odpowiada na wszystkie najbardziej nurtujące pytania fanów. Q&A jest jedną z najbardziej popularnych i pożądanych serii na YouTube, która pozwala poznać odbiorcom swojego idola jeszcze bardziej. Marcin Maciejczak odpowiedział w swoim niespełna 3 minutowym materiale na niektóre pytania fanów, które oni zadali mu wcześniej na potrzeby nagrania odcinka.

Marcin Maciejczak - Q&A

Chłopak zdradził w filmie nie tylko informacje ze świata muzyki, ale otworzył się także na pytania prywatne. Powiedział fanom, że jego ulubionym serialem jest Stranger Things, a w kwestii wsparcia najbardziej może liczyć na swoich rodziców, którzy są z nim od samego początku, kiedy zaczynał swoją przygodę ze śpiewem. Marcin Maciejczak powiedział podczas nagrania także jak ważna jest dla niego szkoła i przyjaciele, którzy tam go otaczają.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze