Marcin Maciejczak zdradził fanom sekret! Jego lista przyda się podczas akcji #zostańwdomu

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Marcin Maciejczak zdradził fanom sekret! Jego lista przyda się podczas akcji #zostańwdomu

Marcin Maciejczak zdradził fanom sekret! Jego lista przyda się podczas akcji #zostańwdomu

2020-03-23 15:14

Muzyka to nieodłączny element każdej osoby. Kiedy jej słuchamy możemy się wyluzować, ale też umilić sobie czas. Niedawno za pośrednictwem popularnej aplikacji - Marcin Maciejczak zdradził, co lubi słuchać na co dzień. Dowiedz się na ESKA.pl, jakie piosenki są ulubionymi kawałkami młodej gwiazdy! Może macie podobne gusta?

Marcin Maciejczak to bez wątpienia młody i utalentowany wokalista. Chłopak, który w muzycznym talent-show The Voice Kids skradł serca widzów i jurorów, staje się z dnia na dzień jeszcze bardziej lubiany i popularny. Jego kawałek pt. Jak Gdyby Nic - robi furorę. Obecnie klip w serwisie YouTube został wyświetlony 5,2 mln razy! To wielki sukces młodego artysty, którego pozazdrościć może niejedna, dorosła gwiazda polskiej sceny muzycznej. Co ciekawe, piosenka młodego wokalisty, doczekała się również wielu coverów w wykonaniu przeróżnych osób. Nastolatek będąc w muzycznym programie The Voice Kids 3. nie tylko skradł serca jurorów i widzów, ale go wygrał. Zdobył tytuł najlepszego młodego głosu w Polsce, kontrakt płytowy, a także nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych na dalszą edukację. W ostatnim odcinku show, Marcin zmierzył się z jednym z eurowizyjnych hitów, jakim była piosenka Conchity Wurst.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Marcin Maciejczak – ulubione piosenki

Marcin Maciejczak za pośrednictwem InstaStories zdradził swoim fanom kolejną informację ze swojego prywatnego życia. Jest nią top lista ulubionych piosenek artysty. Finalista The Voice Kids 3. wytypował 5 tytułów, które znajdziesz poniżej:

  • Natalia Nykiel - Volcano
  • Zuza Jabłońska & Kuba Karaś - Ty Tylko Chcesz
  • Billie Eilish - No Time To Die
  • Daria Zawiałow - Gdybym Miała Serce
  • Radiohead - Creep

Bez problemu możesz zainspirować się muzyczną listą młodego artysty. #Zostańwdomu i posłuchaj tego, co najbardziej lubi Marcin Maciejczak.

Quiz: Do którego trenera The Voice Kids 3 byś trafił?

Pytanie 1 z 7
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?