Marcin Maciejczak - teledysk Deszcz I Bez porusza! Fragment klipu przedpremierowo na ESKA.pl

2020-06-24 15:47 Patrycja Obarowska
Marcin Maciejczak
Autor: Universal Music Poland

Marcin Maciejczak zapowiada teledysk do piosenki Deszcz I Bez. Klip w całości w sieci ukaże się w piątek 26 czerwca 2020! Jednak już teraz przedpremierowo fragment teledysku do najnowszego singla Marcina Maciejczaka Deszcz I Bez zobaczycie na ESKA.pl. Co zobaczymy najnowszym teledysku Marcina Maciejczaka? Przekonajcie się już teraz!

Marcin Maciejczak w końcu zapowiedział premierę teledysku do piosenki Deszcz I Bez, która w sieci ukazała się 2 tygodnie temu. Najnowszy utwór młodego artysty zadebiutował dokładnie 12 czerwca 2020, a już zaraz fani Marcina będą mogli obejrzeć cały teledysk do najnowszego singla młodego wokalisty. Na ESKA.pl nie trzeba czekać do daty premiery, ponieważ już teraz mamy dla was fragment teledysku do piosenki Deszcz I Bez Marcina Maciejczaka! Koniecznie musicie go obejrzeć, aby sprawdzić klimat i styl nadchodzącego teledysku artysty. Premiera klipu do utworu Deszcz I Bez jest zaplanowana jest na piątek 26 czerwca 2020! Przygotujcie się na dobre muzyczne wrażenia, ponieważ fragment teledysku jest zapowiedzią klipu na miarę kolejnego sukcesu artysty. 

Marcin Maciejczak, Deszcz I Bez - fragment teledysku

Marcin Maciejczak z klipem Deszcz I Bez! Tylko na ESKA.pl przedpremierowo fragment teledysku do najnowszej piosenki młodego artysty! 

Marcin Maciejczak, fragment teledysku do piosenki Deszcz I Bez przedpremierowo na ESKA.pl

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze