Marcin Maciejczak śpiewa w pokoju 'Ciepły front'. Wykonanie wywołuje CIARKI

Marcin Maciejczak śpiewa w pokoju Ciepły front. Takiego wykonania nigdy nie było!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcin Maciejczak śpiewa w pokoju Ciepły front. Takiego wykonania nigdy nie było!

Ciepły front - to tytuł nowej piosenki Marcina Maciejczaka. Zwycięzca trzeciej odsłony The Voice Kids swój singiel zapowiadający debiutancki album stworzył we współpracy z Natalią Nykiel. Zanim poznacie radiową wersję utworu - poznajcie, tylko na ESKA.pl, odsłonę piosenki a capella.

Marcin Maciejczak w swoim pokoju specjalnie dla czytelników ESKA.pl zaśpiewał nowy utwór. Mowa o piosence Ciepły front, którą zwycięzca The Voice Kids stworzył we współpracy z Natalią Nykiel. Zanim usłyszycie radiową wersję piosenki poznajcie ją w wersji a capella, tylko u nas! Młody wokalista tym samym zapowiada wyczekiwany, debiutancki album, który spełni oczekiwania fanów. 

- Duet z Natalią jest dla mnie bardzo wyjątkowy. To w końcu spotkanie mnie, fana z autorytetem,  z artystką, która ma na koncie ogromne sukcesy. Nie spodziewałem się, że taka współpraca będzie możliwa w tak szybkim czasie. Jestem szczęściarzem. Dostałem jako debiutant ogromne wsparcie - mówi Marcin Maciejczak.

Marcin Maciejczak śpiewa w pokoju Ciepły front. Takiego wykonania nigdy nie było!

Marcin Maciejczak - piosenka Ciepły front

Jeśli muzyka ma być czymś więcej niż tylko tłem dla codziennej rutyny, ma podnosić na duchu i dodawać otuchy w najtrudniejszych życiowych chwilach, to właśnie Ciepły front jest tym utworem, do którego warto sięgać w momentach zwątpienia. 

To nasz hymn wdzięczności. Tym utworem dziękujemy z Natalią naszym fanom za to, że są i nas wspierają. Oczywiście, tekst ma także bardziej uniwersalne przesłanie. Chciałbym, żeby Ciepły front dawał nadzieję w momentach, w których myślimy sobie, że jesteśmy sami. Żeby przypominał, że zawsze mamy kogoś obok siebie, nawet jeśli tego nie dostrzegamy. Dla mnie są to moi bliscy, ale mimo wszystko miewam momenty zwątpienia i wtedy dociera do mnie, że zawsze mam u swojego boku cudownych ludzi, jakimi są moi fani

- dodaje Marcin Maciejczak. Sama Natalia Nykiel, która pojawiła się gościnnie w utworze, o współpracy ze zwycięzcą The Voice Kids 3 mówi: - Marcin jest jednym z najciekawszych nowych, młodych wokalistów w Polsce. Jego piosenki, mimo jego młodego wieku, są super dojrzałe i do mnie trafiają. To główny powód, dla którego przyjęłam zaproszenie do tego duetu. Uważam, że to ogromna wartość, umieć docierać do rożnych wiekowo grup odbiorców i to wielka siła Marcina. To go bardzo wyróżnia na tle innych wykonawców. 

Marcin Maciejczak - płyta Tamte Dni

Za niespełna miesiąc, bo już 11 czerwca 2021, światło dzienne ujrzy debiutancki album Marcina Maciejczaka zatytułowany Tamte Dni. Przedostatnim utworem promującym to wydawnictwo jest singiel Ciepły front z gościnnym udziałem Natalii Nykiel. Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin, brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware). Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali m.in. Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.

Na płycie znajdziemy oczywiście debiutancki singiel Jak gdyby nic, który uzyskał status platynowej płyty, oraz kolejne hity: Deszcz i bez i Jeśli powiem z filmu Tarapaty 2.

Marcin Maciejczak - kim jest?

Marcin Maciejczak to zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę odnosimy wrażenie, że wymyka się do świata baśni, zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi. Album Tamte dni, to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać.

Najnowsze