Marcin Maciejczak - reakcje na teledysk Deszcz i bez. Wokalista wie jak zaczarować publiczność!

Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/Marcin Maciejczak

Po dwóch tygodniach od zaprezentowania swojego drugiego singla Deszcz i bez, Marcin Maciejczak opublikował oficjalny teledysk zrealizowany do utworu. I tym razem, artysta postawił na typową dla siebie stylistykę. Jest mroczno, tajemniczo i bardzo intrygująco. Jak na nowy projekt wokalisty zareagowali internauci? Zobacz najlepsze reakcje już teraz na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak - reakcje internautów na najnowszy teledysk zwycięzcy trzeciej edycji The Voice Kids mówią same za siebie! Ten chłopak doskonale wie, jak oczarować swoich odbiorców. Już podczas Przesłuchań w ciemno do hitowego programu, trzynastoletni wówczas wokalista poruszył zarówno trenerów, jak i miliony widzów przed telewizorami. Jego interpretacja hitu I'll Never Love Again z repertuaru Lady Gagi zachwyciła nie tylko polskich odbiorców, ale także zagranicznych. Marcin wielokrotnie gościł w notowaniach publikowanych na takich kanałach jak The Voice Global czy Best of The Voice Kids, ściśle powiązanych z samym formatem The Voice.

W piątek 12 czerwca, do sieci trafił długo wyczekiwany następca kawałka Jak Gdyby Nic - numer Deszcz i bez. Za produkcję utworu odpowiada między innymi Ashley Hicklin, producent Lany Del Rey, Tiesto i wielu innych popularnych na całym świecie wykonawców. Po dwóch tygodniach od zamieszczenia w serwisach cyfrowych piosenki, swoją premierę miał zrealizowany do niej wideoklip. Jak oceniają go widzowie?

Marcin Maciejczak - pierwszy wykon Deszcz i bez [TYLKO NA ESKA.pl]

Marcin Maciejczak - reakcje na teledysk Deszcz i bez

Po sześciu godzinach od premiery, teledysk Marcina Maciejczaka wygenerował już ponad pięć tysięcy łapek w górę. Podobnie jak w przypadku innych projektów zdolnego nastolatka, tak i tym razem, pod wideo można znaleźć właściwie same pozytywne opinie. Internauci docenili przede wszystkim kreatywność i wrażliwość artystyczną zwycięzcy The Voice Kids 3.

- Brawo Marcin, nowe pokolenie, nowa muzyka. Najważniejsze, że jakość bardzo wysoka. Trzymam kciuki za Twoją karierę. 

- Ale cudowna piosenka jestem z Ciebie dumna kochany jesteś niesamowity. Nigdy się nie zmieniaj.

- cudo, naprawdę takiej osobowości, wrażliwości i muzyki w Polsce potrzebujemy

- Wow wow i jeszcze raz wow! Wzruszyłam się. Piosenka i teledysk tworzą naprawdę piękną całość - piszą.

Zgadzacie się z tymi zachwytami?

Najnowsze