Marcin Maciejczak ponownie zachwyca w The Voice Kids! Wykonanie wbija w fotel

2021-02-28 9:50 kg
Marcin Maciejczak
Autor: materiały TVP

W sobotę 27 lutego 2021 roku wystartowała czwarta edycja programu The Voice Kids. Po raz kolejny młodzi wokaliści otrzymają niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i zgarnąć nagrodę główną, jaką jest kwota 50 000 zł na przyszłą edukację oraz tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. W poprzedniej, trzeciej edycji show TVP2 najlepszy okazał się Marcin Maciejczak, który zachwycił wszystkich nie tylko głosem, ale i wrażliwością. Ku uciesze fanów młodego artysty, Marcin był gościem specjalnym pierwszego odcinka nowej edycji The Voice Kids!

Marcin Maciejczak ponownie zachwyca w The Voice Kids! Marcin Maciejczak był uczestnikiem trzeciej edycji programu The Voice Kids, która emitowana była od stycznia 2020 roku. Podczas Przesłuchania w Ciemno skradł serca trenerów, w niesamowity sposób wykonując hit I'll Never Love Again z repertuaru Lady Gagi. Zarówno Cleo, Dawid Kwiatkowski, jak i Tomson i Baron walczyli o to, aby to właśnie ich drużynę zasilił uzdolniony wokalistka. Ostatecznie Marcin dołączył do zespołu Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie z jego pomocą dotarł do finału, a następnie został zwycięzcą trzeciej edycji The Voice Kids. Dziś Marcin Maciejczak jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia w Polsce. Ma na koncie piosenki, które wzruszają od pierwszych dźwięków. Jego debiutancki singiel, Jak gdyby nic, otrzymał wyróżnienie Złotej Płyty. Marcin nie przestaje jednak dalej tworzyć. Jego kolejnym singlem był utwór Deszcz i Bez. Podczas pierwszego odcinka The Voice Kids 4, Marcin wykonał właśnie tę piosenkę na żywo. Wykonanie wbija w fotel.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Marcin Maciejczak w The Voice Kids!

Pod koniec lutego 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej premierę miała czwarta odsłona programu The Voice Kids. Po raz kolejny w fotelach trenerskich zasiedli: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W pierwszym odcinku edycji pojawili się młodzi, zdolni wokaliści, którzy chcą spełnić swoje muzyczne marzenia. Nie zabrakło oczywiście niespodzianek! Gościem specjalnym odcinka był zwycięzca poprzedniej, trzeciej odsłony show - Marcin Maciejczak. Młody wokalista specjalnie dla widzów programu zaśpiewał swój singiel Deszcz i Bez. Występ Marcina zachwycił nie tylko trenerów, ale również widzów. 

Uwielbiam go słuchać ♥️♥️♥️

Marcin piękna piosenka

Super😘

Super 🤩zdolny chłopak 💙

Potwierdza swoją wygraną, jest super.

Piękna piosenka 👌👌👌

Najnowsze