Marcin Maciejczak i Liza Misnikova wyróżnieni na arenie międzynarodowej. Wielki sukces gwiazd The Voice Kids

Marcin Maciejczak // Liza Misnikova
Autor: Fot. Jan Bogacz/TVP

Ariana Grande powróciła z nowym singlem. Z tej okazji twórcy kanału Best of The Voice Kids stworzyli zestawienie z najlepszymi coverami hitów z repertuaru piosenkarki wykonanymi na żywo przez uczestników programu The Voice Kids. Wśród wyróżnionych nastolatków nie zabrakło gwiazd polskiej edycji muzycznego show. Więcej na ESKA.pl.

The Voice Kids - Marcin Maciejczak i Liza Misnikova to kolejni artyści, którzy zostali wyróżnieni na arenie międzynarodowej przez twórców kanału poświęconego formatowi The Voice. Best of The Voice Kids, bo o tym kanale mowa, jest jednym z najpopularniejszych wśród wszystkich fanów muzycznego show, w którym to nie dorośli, a dzieci walczą o wielką sławę w świecie muzyki. Jego twórcy dokładają wszelkich starań, by publikowane treści były aktualne i zachęcające dla milionów subskrybentów. Tym razem autorzy Best of The Voice Kids wzięli pod lupę występy uczestników z piosenkami Ariany Grande. Wszystko z uwagi na fakt, że amerykańska piosenkarka opublikowała swój długo wyczekiwany singiel Positions. Popowy kawałek zapowiada jej szósty album studyjny o tym samym tytule, który do sprzedaży trafi już niebawem, bo 30 października 2020 roku. Wśród wyróżnionych gwiazd The Voice Kids nie zabrakło uczestników znanych z polskiej edycji show - Lizy Misnikovej i Marcina Maciejczaka. 

Ariana Grande kiedyś i dziś

Marcin Maciejczak i Liza Misnikova wyróżnieni

Ariana Grande jest bez wątpienia jedną z największych idolek współczesnych nastolatków. Nic dziwnego, że gwiazdy The Voice Kids tak ochoczo sięgają po jej repertuar. Liza Misnikova zdecydowała się na zaśpiewanie wielkiego hitu Break Free. Występ zapewnił jej miejsce na dalszych etapach programu. Marcin Maciejczak zmierzył się natomiast z utworem Into You. Kompozycja ta też przyniosła mu szczęście, bowiem wygrał Bitwę i awansował do Sing Offów. 

Najnowsze