Marcin Maciejczak doceniony na świecie. To jedna z najbardziej zasłużonych wygranych w The Voice Kids!

2020-05-21 15:23 MK
Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/Best of The Voice Kids

Mimo młodego wieku, Marcin Maciejczak doskonale wie, co chce robić w życiu - śpiewać. Wokalistka, którego widzowie wybrali na zwycięzcę trzeciej edycji The Voice Kids po raz kolejny został wyróżniony w międzynarodowym notowaniu. O wielkim sukcesie polskiego nastolatka możecie przeczytać już teraz na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak - zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids wielokrotnie udowodnił już, że posiada wielki talent muzyczny. Chłopak, który zachwycił swoim wykonaniem hitu Lady Gagi I'll Never Love Again podczas Przesłuchań w ciemno, na każdym kolejnym etapie show zaskakiwał jeszcze bardziej. Widzowie mogli usłyszeć, jak radzi sobie między innymi z utworami Ariany Grande, Conchity Wurst czy zespołu Lady Pank. Poskutkowało to awansem do finału, a w efekcie wielką wygraną. Jak się okazuje, nastolatka doceniają nie tylko polscy słuchacze, ale także zagraniczni.

Marcin został doceniony przez zagraniczną publiczność jeszcze przed swoją wygraną w The Voice Kids. Po zwycięstwie, zaczęto uwzględniać go jednak znacznie częściej w notowaniach związanych z tym programem. Wykonawca hitu Jak Gdyby Nic wielokrotnie gościł już w materiałach wideo dostępnych na kanałach The Voice Global lub Best of The Voice Kids, które posiadają miliony subskrypcji. Wokalista jest jednym z bohaterów także najnowszego z nich, dostępnego na kanale dedykowanemu w całości show The Voice Kids.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Marcin Maciejczak - zagraniczny sukces

Niedawno informowaliśmy was, że wystartowały castingi do The Voice Kids. W oczekiwaniu na kolejną edycję tego hitowego show, polecamy wam notowanie przygotowane przez twórców kanału Best of The Voice Kids. Jego autorzy wzięli pod uwagę najlepszych wokalnie zwycięzców w historii programu. Wśród nich nie mogło zabraknąć oczywiście Marcina Maciejczaka.

Najnowsze