Marcin Maciejczak był w Mam Talent. Co o jego występie powiedziała Agnieszka Chylińska?

2020-07-04 16:14 Maksymilian Kluziewicz
Agnieszka Chylińska / Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/TVN Talent Show & fot. Tvn/Mirosław Sosnowski

Zapewne większość z was kojarzy Marcina Maciejczaka z jego udziału w programie The Voice Kids. Zanim jednak chłopak poruszył miliony telewidzów i trenerów popularnego show, próbował sił w formacie Mam Talent. Już wtedy udowodnił, że jak mało kto potrafi wywoływać emocje. Co o występie Marcina Maciejczaka powiedzieli Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i wyraźnie wzruszona Agnieszka Chylińska? Więcej na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak był uczestnikiem Mam Talent! Choć największą popularność przyniósł mu udział w hitowej produkcji The Voice Kids, wykonawca hitu Jak gdyby nic zbierał doświadczenie w innym, równie wielkim formacie telewizyjnym. Mając zaledwie dwanaście lat, Marcin Maciejczak pojawił się na castingu do talent-show Mam Talent. Znany ze swojej zaskakującej jak na swój wiek wrażliwości i dojrzałości artystycznej wokalista zdecydował się na wykonanie piosenki z repertuaru nieżyjącego już Zbigniewa Wodeckiego. Występ nastolatka był tak dobry, że gdy się zakończył, cała widownia wstała, by nagrodzić go oklaskami. Wstali również jurorzy. Marcin, widząc, jak jego talent został przyjęty, rozpłakał się na scenie i czekał na opinie panelu jurorskiego. Jak można się było spodziewać - te były pełne zachwytów nad jego niezwykłym talentem wokalnym! Co o występie Marcina powiedzieli Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola? Sprawdźcie już teraz na naszej stronie!

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak - Mam Talent

Mam Talent to program, w którym swoich sił próbowali między innymi Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska oraz Kamil Bednarek. I choć żadnemu z nich nie udało się wygrać show, to zdobyli znacznie więcej - uwielbienie fanów, które trwa do dziś. Swoim talentem w programie postanowił podzielić się również Marcin Maciejczak. Już wtedy Agnieszka Chylińska powiedziała mu, że będą z niego ludzie!

- Marcin, wiesz, chodzi o to, że pokazałeś mi, jak bardzo brakuje mi Zbyszka. Miałam ten zaszczyt, że znałam Zbyszka i kiedy debiutowałam, podszedł do mnie i powiedział, że będą ze mnie ludzie. I jeśli mogę tak "po zbyszkowemu" powiedzieć do ciebie, tak jak on kiedyś do mnie, będą z ciebie ludzie - powiedziała ze łzami w oczach Agnieszka Chylińska.

- Jesteś niezwykle dojrzały. Dla ciebie muzyka i ty dla niej jesteście partnerami. Wybitny przykład niebywałego talentu. Myślę, że twoja przyszłość jest już przesądzona - dodała Małgorzata Foremniak.

- Marcin, to jest taki moment, że jestem dumny, że jestem jurorem w tym programie, bo mogę cię spotkać i powiedzieć, że jesteś fenomenalny - uzupełnił Agustin.

Poniżej przypominamy wam występ Marcina Maciejczaka w Mam Talent. Cały odcinek możecie obejrzeć na Playerze. Wykonawca hitu Deszcz i bez był bohaterem drugiego odcinka jedenastego sezonu programu.

Najnowsze