Marcin Dubiel: wiek, wzrost, waga, walki, dziewczyna, kariera. Kim jest Marcin Dubiel?

i

Autor: Radio ESKA Marcin Dubiel: wiek, wzrost, waga, walki, dziewczyna, kariera. Kim jest Marcin Dubiel?

Marcin Dubiel: wiek, wzrost, walki, dziewczyna, waga, rodzina. Kim jest Marcin Dubiel?

2023-04-29 14:46

Kim jest Marcin Dubiel? Głównie starsze pokolenie może zadawać takie pytanie, bo młodsze zna go doskonale. Youtuber, celebryta, a od niedawna zawodnik mieszanych sztuk walk. Wzbudza duże emocje wśród internautów i może pochwalić się dużymi zasięgami. Kto to jest Marcin Dubiel? Jeśli go znacie, ale chcecie poznać jeszcze lepiej, to zróbcie to na naszej stronie.

Spis treści

  1. Marcin Dubiel - kim jest?
  2. Marcin Dubiel - rodzina
  3. Marcin Dubiel: wiek
  4. Marcin Dubiel: wzrost
  5. Marcin Dubiel: waga
  6. Marcin Dubiel: walki
  7. Marcin Dubiel: dziewczyna

Marcin Dubiel: wiek, wzrost, waga, walki, dziewczyna, kariera, to najpopularniejsze i najczęściej wpisywane przez internautów słowa kluczowe związane z popularnym twórcą. Kim jest Marcin Dubiel? Młode pokolenie zna go doskonale za sprawą filmów, jakie wrzucał do internetu. Pierwszy filmik na jego kanale pojawił się w grudniu 2014 roku. Później dodawał kolejne materiały, w których poruszał kwestie życiowe, a także dzielił się z widzami różnymi spostrzeżeniami. Często budziły one sporo kontrowersji, a Dubiel był krytykowany przez liczne serwisy rozrywkowe. W 2019 roku poznało go jeszcze większe grono internautów, a wszystko to po tym, gdy dołączył do Teamu X.

Marcin Dubiel - kim jest?

Kim jest Marcin Dubiel? Głównie starsze pokolenie wpisuje takie pytanie w wyszukiwarkę Google chcąc wiedzieć, z czego znany jest ten celebryta. Głównie z kontrowersji z przeszłości, ale również kreatywnych filmików, które mają miliony wyświetleń. W sumie jego kanał ma 203 miliony wyświetleń i 1,6 miliona subskrypcji.

Marcin Dubiel i Natsu są razem! Internauci dosadnie o wyznaniu Youtubera

Marcin Dubiel - rodzina

Marcin Dubiel ma dwóch braci, Michała i Piotrka, a także siostrę Tosię. 

Pogadane Marcin Dubiel

Marcin Dubiel: wiek

Ile lat ma Marcin Dubiel? Popularny Youtuber urodził się 24 października 1996 roku. Ukończył Liceum Ogólnokształcące nr II im. Czesława Miłosza o profilu matematyczno-informatyczno-geograficznym w Jaworznie.

Marcin Dubiel: wzrost

Ile wzrostu ma Marcin Dubiel? Ta informacja nie jest tajemnicą i trzeba przyznać może zaskoczyć wiele osób. Dubiel ma 182 centymetry. 

Marcin Dubiel: waga

Ile waży Marcin Dubiel? Youtuber podał przed galą High League 3, że waży 79 kilogramów. 

Marcin Dubiel: walki

Marcin Dubiel to mierzący 183 centymetry wzrostu Youtuber, który swój pierwszy pojedynek stoczył 21 listopada. W debiucie przegrał z Kacprem Błońskim. Sześć miesięcy później, w drugim pojedynku, pokonał Czarka Nykiela, w drugiej rundzie przez gilotynę. Trzecia walka w karierze odbyła się w październiku 2021 roku. Wygrał z Wojtkiem Przeździckim, w pierwszej rundzie. 4 czerwca 2022 stoczy czwarty w karierze pojedynek. Jego rywalem był Alberto Simao. Przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Później natomiast pokonał Kacpra Błońskiego. Na Fame MMA 15 panowie stoczyli 18-minutowy pojedynek non-stop. Na Fame MMA 16 Dubiel pokonał Trombę, a na High League 6 w minutę wygrał z Jarosławem Pashą Jarząbkowskim.

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - wzrost, zarobki, wiek, dzieci, żona. Kim jest?

Marcin Dubiel: dziewczyna

Dziewczyna Marcina Dubiela to niegdyś znana Lexy Chaplin. Obecnie jest w związku z Natalią Karczmarczyk, czyli Natsu!

Sonda
Kto wygra walkę na Fame MMA 15: Dubiel - Błoński