Marcin Czyżewski

i

Autor: fot. VoiceofPoland YouTube Marcin Czyżewski

Marcin Czyżewski z The Voice of Poland 6 odc. 1 śpiewa Take Me to Church

2015-09-05 22:04

Marcin Czyżewski to uczestnik The Voice of Poland 6 odc. 1, który wywołał spore poruszenie wśród trenerów swoim wykonaniem hitu Thake Me to Church z repepertuaru Hoziera. Sprawdź, kim jest Marcin Czyżewski i zobacz jego występ z 1. odcinka The Voice of Poland 6 na ESKA.pl

Kim jest Marcin Czyżewski? Widzowie The Voice of Poland 6 odc. 1 z pewnością będą zadawać sobie to pytanie, gdy zobaczą jego występ z piosenką Hoziera - Take Me To Church. Oryginalna barwa głosu Marcina spodobała się szczególnie Baronowi i Tomsonowi, którzy jako pierwsi odwrócili swój fotel. Niemal w jednym czasie, co chłopaki z Afromental, zrobiła to wyraźnie zaintrygowana wokalem uczestnika Edyta Górniak. W jej ślady poszedł też Andrzej Piaseczny. Do której drużyny trafi ostatecznie Marcin Czyżewski? Tego dowiemy się z 1. odcinka The Voice of Poland emitowanego w sobotę 5.09.2015.

Marcin Czyżewski jest z zawodu poligrafem. Jest to też doświadczony wokalista, autor piosenek i gitarzysta. Ma na swoim koncie działalność w kilku zespołach. Marcina można już było zobaczyć w innych programach typu talent show np. Must Be The Music. Tylko muzyka, gdzie zachwycił jury m.in. swoim coverem przeboju Sex on Fire z repertuaru zespołu Kings of Leon.

RC