Marcin Czerwiński i Feel w wielkim hicie! Chcemy być sobą w nowej odsłonie

i

Autor: SAYHi Marcin Czerwiński i Feel w wielkim hicie! "Chcemy być sobą" w nowej odsłonie

PREMIERA

Marcin Czerwiński i Feel w wielkim hicie! "Chcemy być sobą" w nowej odsłonie

2024-05-21 11:22

Marcin Czerwiński zaprosił do współpracy Piotra Kupichę z zespołu Feel. Artyści stworzyli nową odsłonę kultowej piosenki "Chcemy być sobą". Posłuchajcie jej premierowo już teraz!

Marcin Czerwiński doskonale znany z przeboju „Brokat”, za który dostał diamentową płytę z każdą swoją kolejną kompozycją zaskakuje coraz bardziej. Tym razem do współpracy zaprosił Piotra Kupichę z grupy FEEL, by brawurowo wykonać piosenkę „Chcemy być sobą”. Wyjątkowości tej kompozycji dodaje fakt, że sam Zbigniew Hołdys, autor tego wielkiego przeboju namaścił obu artystów do zaśpiewania jednego z najsłynniejszych refrenów tego kultowego hitu. Jak zaznacza Piotr Kupicha: Gdy usłyszałem pierwsze dźwięki tej piosenki od razu wiedziałem, że razem z Marcinem musimy spotkać się w studiu. Dodatkowo jest mi niezmiernie miło, że Pan Zbyszek Hołdys dał przysłowiowe zielone światło do nagrania tego utworu w tej zaskakującej, emocjonalnej odsłonie!

Hymn Euro 2024 - piosenka Fire o pokoju i zjednoczeniu świata! To będzie hit lata

Piotr Kupicha kiedyś i dziś. Tak na początku kariery wyglądał lider zespołu Feel

Marcin Czerwiński i Feel - piosenka Chcemy być sobą

Zwrotki napisał Marcin Czerwiński. Nie ukrywa, że są one mu szczególnie bliskie i uważa je za jedne z najbardziej osobistych w swojej twórczości. Duet Czerwiński i FEEL to niesamowite połączenie dwóch światów muzycznych, reggaeton Marcina i pop-rockowych korzeni Piotra z jego mocnym głosem. Wsłuchując się w mocne zwrotki i potężnie brzmiące refreny „Chcemy być sobą” odnosimy wrażenie, że wokalnie pasują do siebie idealnie. Oddajcie się w całości emocjonalnemu utworowi „Chcemy być sobą” bo jesteśmy przekonani, że wciągnie Was bez reszty. Utwór odnajdziecie na płycie Marcina Czerwińskiego „Brokat – Moje Historie”, która już ma status platynowej!

Marcin Czerwiński: Jeszcze raz chciałbym podziękować Panu Zbigniewowi Hołdysowi, że udzielił zgody na wykorzystanie tego kultowego utworu! Zależało mi, żeby utrzymać tę piosenkę blisko mojego klimatu reggaeton, czyli w Urban. W moim tekście chciałem zawrzeć to, na co nie wyrażam aprobaty, z uwzględnieniem mojego całego światopoglądu. Wiedząc, jakie piosenka miała wcześniej znaczenie, nie chciałem jej spłycić tekstowo, zależało mi, żeby przekazać, że jestem z wyboru buntownikiem oraz nie uznaje półśrodków i obieram cele, do których dążę.

Pamiętacie Bartka Wronę z Just 5? Wykonawca "Kolorowe sny" bardzo się zmienił!