Marcel Sabat i najbardziej poruszający występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

2017-10-20 14:50

Marcel Sabat jako Stromae doprowadzi do łez? Już teraz zobacz Marcela w niezwykle przejmującej roli.

Marcel Sabat w Twoja Twarz Brzmi Znajomo radzi sobie wyśmienicie. W szóstym odcinku muzycznego show Marcel Sabat wylosował postać niezwykle popularnego w krajach francuskojęzycznych belgijskiego piosenkarza Stromae. W najbliższą sobotę 21 października aktor wykona poruszający utwór wokalisty pt. Papaoutai. Czy jego występ spodoba się jurorom i uczestnikom?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury do wymiany? Oskarżenia o stronniczość

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo okazało się wielkim hitem telewizji Polsat i szybko stało się jednym z ulubionych programów Polaków. Tak było przynajmniej do niedawna. Teraz widzowie stawiają oskarżenia o stronniczość. Z tego powodu niektórzy żądają wręcz w

Marcel Sabat jako Stromae

Patrząc na wideo można być niemal pewnym, że ten występ może okazać się jednym z najbardziej poruszających w historii programu. Chociaż na scenie jest kolorowo i dużo się dzieje to utwór zawiera pewien smutek. Piosenka zatytułowana Papaoutai opowiada o trudnych relacjach z ojcem, potrzebie miłości i bliskości. - Za każdym razem zanim wejdziesz na scenę ja w zasadzie niczego się nie spodziewam. Po czym wychodzisz i jest jakaś petarda. I to za każdym razem się tak dzieje. Taka cicha woda, a jak wyjdzie na scenę to po prostu rozwala wszystko, co jest w okolicy. Gratuluję ci bardzo, jesteś jednym z większych odkryć tego programu – mówiła tydzień temu  Małgorzata Walewska, komentując metamorfozę Marcela w Keshę.

Czy w najbliższą sobotę Marcel jako Stromae ponowie otrzyma tak pozytywne opinie, a może wzruszy jury do łez? Zobaczcie już teraz fragment występu Marcela. Całość oczywiście w Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę, 21 października o godzinie 22:05 w Polsacie!

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze