Utrudnienia w czasie 37. Maratonu Warszawskiego

i

Autor: fot. Bulls Maraton Warszawski - utrudnienia na drodze. Które miejsca najlepiej unikać? Ready to Go?

Maraton Warszawski - utrudnienia na drodze. Których miejsc najlepiej unikać? Ready to Go?

2015-09-27 12:08

W niedziele, 27 września 2015 roku na ulicach Warszawy pojawi się blisko 10 tysięcy biegaczy! Wszystko w ramach 37. Maratonu Warszawskiego. W tym roku po raz pierwszy w historii polskiego maratonu będzie miała miejsce duża akcja o podłożu charytatywnym. Sprawdźcie, jakich utrudnień na drodze możecie się spodziewać!

Maraton Warszawski - utrudnienia na drodze: czy takowe będą? Takie pytanie zadają sobie wszyscy Ci, którzy 27 września mają w planach niedzielny spacer po ulicach Warszawy. Wielka akcja, której głównym celem jest pomoc najuboższym rodzinom rozpocznie się już od godziny 8:20! Tego dnia zawodnicy wezmą udział w trzech różnych programach biegu. Zamknięcie imprezy nastąpi o godzinie 15:30. Sprawdźcie, gdzie i jakich utrudnień możecie się spodziewać!

Maraton Warszawski utrudnienia:

W tym roku w czasie Maratonu Warszawskiego zawodnicy będą mieli do pokonania trasę prowadzącą od Pragi-Południe przez Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Ursynów, później ponownie zawodnicy pojawią się na Mokotowie i Śródmieściu aż ostatecznie dobiegną do mety na Stadionie Narodowym. W nocy z soboty na niedzielę zostaną zamknięte kolejno jezdnie alei Poniatowskiego, mostu Józefa Poniatowskiego i Alei Jerozolimskich. Dodatkowym utrudnieniem będzie zwężenie drogi na Wybrzeżu Szczecińskim i Wale Miedzeszyńskim. W trakcie samego biegu na bieżąco będą zamykane ulice, przez które przebiegną zawodnicy.  

Kompletną mapę trasy znajdziecie poniżej, sprawdźcie szczegółowe informacje o Maratonie Warszawskim 2015 >>

Warto przypomnieć o tym, że 27 września komunikacja miejska będzie jeździła zupełnie innymi trasami, a kursy niektórych linii tramwajowych całkowicie zostaną wyłączone z ruchu. 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE