Mans Zelmerlow w Polsce - bilety na dwa koncertu autora hitu Fire in the Rain

i

Autor: Fot. Mat. prasowe/livenation Plakat wydarzenia

Mans Zelmerlow w Polsce - bilety na dwa koncerty autora hitu Fire in the Rain

2017-07-05 14:07

Mans Zelmerlow po niezwykle udanym koncercie w Warszawie wraca do swoich fanów w Polsce. Tym razem szwedzki piosenkarz odwiedzi Gdańsk oraz Kraków! 

Mans Zelmerlow międzynarodową sławę zdobył w 2015 roku, wygrywając konkurs Eurowizji rewelacyjną piosenką ”Heroes”, która w ślad za sukcesem festiwalowym, szturmem podpiła stacje radiowe nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Po sukcesie „Heroes” dostęp do mediów oraz fanów stał dla Mansa otworem. Nowy album ”Chameleon” Måns Zelmerlöw stworzył we współpracy z  międzynarodowej sławy tekściarzami ze studia Petera Gabriela, Real World. Promujący nową płytę singiel „Fire in the Rain” stał się kolejnym ogromnym sukcesem szwedzkiego piosenkarza i w Polsce pokrył się złotem. 

Mans Zelmerlow w Polsce - bilety 

Mans Zelmerlow zagra w Polsce dwa koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 21.10.2017 w Gdańsku. Drugi, dzień później w Krakowie. Bilety na oba koncerty można kupić za pośrednictwem www.ticketmaster.pl oraz www.livenation.pl. Wejściówki w cenie 79 zł są już dostępne w sprzedaży!