Mans Zelmerlow w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

2017-02-21 11:47
Mans Zelmerlow w Polsce 2017: bilety, data, miejsce
Autor: fot. Bulls Mans Zelmerlow w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

Mans Zelmerlow wystąpi w Polsce! Szwedzki wokalista odwiedzi nasz kraj w ramach promocji nowej płyty Chameleon. Data i miejsce oraz ceny biletów do sprawdzenia już teraz!

Koncerty 2017: Mans Zelmerlow przyjedzie do Polski! Wykonawca hitów Heroes i Fire In The Rain nie zapomina o grupie swoich fanów z naszego kraju i dodaje kolejny przystanek na swojej trasie koncertowej promującej jego ostatnią płytę pt. Chameleon. Zwycięzca Eurowizji 2015 wystąpi 30 kwietnia 2017 roku na dużej scenie w Klubie Stodoła w Warszawie na swoim jedynym koncercie w Polsce w ramach tej trasy.

>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Mans Zelmerlow w Polsce 2017 - bilety

Jeśli nie chcecie przegapić tego wydarzenia, to radzimy wam nie zwlekać z zakupem biletów. Koncert Mansa Zelmerlowa przeniesiono bowiem z mniejszej sali Klubu Stodoła ze względu na ogromne zainteresowanie eventem ze strony polskich fanów wokalisty. Bilety w cenie 79zł dostępne są już na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl. Zobacz, jak artysta zaprasza polskich fanów na swój koncert w Stodole.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze