Mans Zelmerlow - płyta Chameleon online. O czym będzie album?

2016-11-22 15:25
Mans Zelmerlow - płyta Chameleon online. O czym będzie album?
Autor: fot. mat. prasowe Mans Zelmerlow - Chameleon

Mans Zelmerlow wydaje Chamaleon! Nowa płyta szwedzkiego piosenkarza pojawi się 2 grudnia. O czym będzie? Jakie piosenki znajdziemy na trackliście? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Mans Zelmerlow - płyta Chameleon to kolejny album z hitami na miarę Heroes? Przekonamy się już 2 grudnia, bo właśnie wtedy album szwedzkiego wokalisty pojawi się w sprzedaży. Zgodnie z tytułem, muzyka zawarta na krążku pt. Chameleon nie jest oczywista i jednoznaczna. Mans Zelmerlow otwarcie mówi, że to jego najambitniejsze przedsięwzięcie w karierze. Do tego stopnia, że bardzo ciężko było wybrać promującą je kompozycję: - Uważaliśmy, że na płycie jest bardzo dużo świetnych piosenek. Ostatecznie krążek zwiastował singiel Hanging On To Nothing.

Mans Zelmerlow - płyta Chameleon

Mans Zelmerlow zdecydował, że kolejnym utworem promującym płytę jest Glorious, wspaniale melodyjna i niezwykle silnie emocjonalna piosenka. Ten utwór, podobnie jak pozostałe na płycie komponował Mans. Wspierało go paru kompozytorów i producentów światowej sławy, a część nagrań dokonano między innymi w należących do Petera Gabriela studia Real World.

Sporo jest na płycie Chameleon wątków autobiograficznych. Choćby w utworze pt. The Wrong Decision, wyjaśniającym życiowy wybór Szweda. Tekst napisał songwriter Paddy Dalton. Z płyty bije też pewność siebie i świadomość własnej wartości: Nie tylko w muzyce, lecz również w codziennym życiu. Początkowo nie byłem dobry jako wokalista i mam wrażenie, że to fani zauważyli mój potencjał zanim ja byłem w stanie go dostrzec - tłumaczy szwedzki gwiazdor.

Mans przez 10 lat koncentrował się głównie na karierze w Skandynawii. Teraz myśli o podboju reszty świata. Wie, że czeka go ciężka praca i jest na nią gotowy. Wiosną 2017 roku wyruszy na intensywną trasę koncertową po Europie: Dam mojej muzyce szansę zaistnienia na arenie międzynarodowej - mówi Szwed.

Mans Zelmerlow - płyta Chameleon online. O czym będzie?
Autor: fot. mat. prasowe Mans Zelmerlow - Chameleon

Mans Zelmerlow - Chameleon [PIOSENKI, TRACKLISTA]

  1. Glorious
  2. Beautiful Lie
  3. Happy land
  4. Round Round feat Nabiha
  5. Whistleblower
  6. Hanging On To Nothing
  7. Renegades
  8. Primal
  9. Fire in the rain
  10. Wrong Decision

 

(informacja prasowa - Warner Music Poland)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze