Mans Zelmerlow - piosenka Hanging On to Nothing! Nowa płyta coraz bliżej!

2016-08-19 13:26
Mans Zelmerlow - piosenka Hanging On to Nothing! Nowa płyta coraz bliżej!
Autor: fot. Bulls Mans Zelmerlow

Nowa piosenka Mansa Zelmerlowa jest już gotowa! Czy będzie hitem jak Heroes lub Fire In The Rain? Premierowo posłuchacie i ocenicie to na ESKA.pl! 

Mans Zelmerlow i jego nowa piosenka 2016 będzie wielkim hitem?! Utwór pt. Hanging On to Nothing to oficjalnie przedsmak siódmej płyty Zelmerlowa. Szwedzki wokalista aktualnie z sukcesem podbija listy przebojów w Europie singlem Fire in the Rain, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobił to również z zupełnie nowym kawałkiem! Jednak, czy powtórzy ten sukces? Wszystko zależy od tego jak będzie brzmiał, ale na pewno fani nie będą zawiedzeni! Ostatecznie ocenicie to 26 sierpnia, bo własnie wtedy muzyczne dzieło Szweda pojawi się premierowo! W tym samym dniu poznacie najlepszych artystów ostatniego roku. Wieczorem odbędzie się gala ESKA Music Awards 2016, którą możecie zobaczyć w swoim domu odpalając TVP1 i Radio ESKA punktualnie o godzinie 20:30.

Mans Zelmerlow nowa piosenka 2016

Nowa piosenka 2016 od Mansa Zelmerlowa to utwór, który znajdzie się na siódmym studyjnym albumie. Artysta nie ogłosił jeszcze oficjalnie czy utwór będzie promować reedycję krążka Perfectly Damaged czy zupełnie nowe wydawnictwo. Za tekst i produkcję kawałka pt. Hanging On to Nothing odpowiada Arvid Angstrom i Isac Herdegard. 

Nowości muzyczne 2016 na sierpień prezentują się bardzo dobrze i na pewno ten numer utrzyma wysoki poziom. W oczekiwaniu na nowy kawałek przypominamy singiel pt. Brother oh Brother, z którym wokalista święcił tryumfy w 2007 i 2008 roku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze