Mans Zelmerlow - Perfectly Damaged: płyta zwycięzcy Eurowizji 2015 z hitem Heroes. Tracklista i data premiery [VIDEO]

2015-05-26 13:48
okładka płyty Perfectly Damaged Mansa Zelmerlowa
Autor: fot. mat. promo. okładka płyty Perfectly Damaged Mansa Zelmerlowa

Płyta Mansa Zelmerlowa - zwycięzcy Eurowzizji 2015 - z Heroes na trackliście zbliża się wielkimi krokami. Na ESKA.pl sprawdzamy piosenki Mansa Zelmerlowa na album Perfectly Damaged. Mamy też datę premiery nowej płyty Mansa Zelmerlowa, która zostanie wydana chwilę po jego sukcesie na Eurowizji 2015. Będzie sprzedażowy hit?

Zwycięzca Eurowizji 2015 - Mans Zelmerlow - po sukcesie w Wiedniu nie próżnuje i już szykuje się do wydania płyty z Heroes na trackliście. Nowa płyta Mansa Zelmerlowa to dwanaście muzycznych propozycji a jej tytuł brzmi Perfectly Damaged. Jeśli chodzi o datę premiery Perfectly Damaged Mansa Zelmerlowa, to krążek do sprzedaży ma trafić 8 czerwca. Szacuje się, że będzie to jeden z najlepiej sprzedających się albumów Szweda. Wokalista dzięki zajęciu pierwszego miejsca na Eurowizji 2015 zyskał bowiem międzynarodowy rozgłos. Longplay kupią więc nie tylko fani piosenkarza ze Szwecji, ale także jego nowi wielbiciele z innych państw.

Tych nie brakuje też w Polsce. Wprawdzie Mans Zelmerlow ma u nas status gwiazdy już od kilku lat, to grono wielbicieli powiększa się stale. Przypominamy, że zwycięzca Eurowizji 2015 wystąpił na gali ESKA Music Awards 2008 wykonując kawałek Brother Oh Brother.

>> Sevilla - Dnipro: transmisja, składy drużyn, gdzie oglądać finał LE 2015 online? Niezbędnik kibica

Tak prezentuje się tracklista Perfectly Damaged Mansa Zelmerlowa:

1. Stir It Up
2. Heroes
3. Someday
4. Live While We’re Alive
5. Let It Burn
6. Should’ve Gone Home
7. Fade Away
8. Hearts Collide
9. The Core Of You
10. Unbreakable
11. Kingdom In The Sky
12. What’s In Your Eyes Feat. Tilde Vinter

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze