Mans Zelmerlow - laureat Eurowizji 2015 - w Polsce [VIDEO]

2015-06-09 12:25
Mans Zelmerlow - zwycięzca Eurowizji 2015
Autor: fot. Bulls Mans Zelmerlow - zwycięzca Eurowizji 2015

Mans Zelmerlow w Polsce w 2015 roku? Zwycięzca Eurowizji 2015 być może zawita do nas promując swoją nową płytę Perfectly Damaged a szanse na to są spore, bo wokalista zna już nasz kraj. Kiedy zwycięzca Eurowizji 2015 był w Polsce? Więcej o związkach Mansa Zelmerlowa z Polską już teraz na ESKA.pl!

Koncert Mansa Zelmerlowa w Polsce w 2015 roku to scenariusz bardzo możliwy z kilku powodów. Po pierwsze, zwycięzca Eurowizji 2015 już 8 czerwca wydaje swoją nową płytę o tytule Perfectly Damaged. Album będzie promował z pewnością także poza Szwecją a od Polski podczas finału Eurowizji 2015 w Wiedniu otrzymał najwyższą notę 12 punktów - to powód numer dwa. Nic dziwnego, że Polacy pokochali Heroes Mansa Zelmerlowa. Wokalistę znają bowiem już od jakiegoś czasu a to wszystko dzięki nam! Dokładanie tak, Mans Zelmerlow w Polsce wystąpił w 2008 roku na ESKA Music Awards. Bawiliśmy się wówczas do jego hitu Brother Oh Brother.

Zwycięzca Eurowizji 2015 Polskę więc zna a fani z przyjemnością przywitaliby go w naszych stronach po raz kolejny. Kto wie, może artysta już wkrótce naprawdę ogłosi oficjalnie swój przyjazd do Polski? Wielbicielom Zelmerlowa nie pozostaje nic innego jak tylko mocno trzymać kciuki za taką wiadomość.

Obowiązkowa matura z religii od 2016 roku - czy to prawdopodobne? >>>

Tymczasem na ESKA.pl przypominamy zwycięski występ Mansa Zelmerlowa na Eurowizji 2015. Filmik z wykonaniem Heroes do odpalenia poniżej.

W muzycznym nastroju po Eurowizji 2015 utrzyma Was bollywoodzka produkcja Soundtrack. To niesamowite połączenie musicalu, dramatu i romansu. Młody mężczyzna przeprowadza się do Bombaju, by spełniać swoje marzenia. Zobaczcie za darmo.

>>> Dnipro - Sevilla online: o której i gdzie transmisja na żywo?

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze