Mans Zelmerlow i Alvaro Soler w Polsce! Szczegóły koncertu na ESKA.pl

2016-07-11 16:59

Mans Zelmerlow i Alvaro Soler już wkrótce wystąpią w Polsce. Obaj wokaliści przed polską publicznością zaprezentują się w ramach jednego z wakacyjnych festiwali.

Mans Zelmerlow i Alvaro Soler wystąpią w Polsce. Koncert z udziałem tych dwóch niezwykle popularnych wokalistów odbędzie się jeszcze w wakacje, a dokładnie na ich zakończenie. Mans Zelmerlow i Alvaro Soler pojawią się na scenie Festiwalu o nazwie Magiczne Zakończenie Wakacji. Wydarzenie zaplanowano na 28 sierpnia. Koncert odbędzie się w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia.

Plebiscyt na Przebój Lata

Alvaro Soler jest autorem takich przebojów jak Sofia, El Mismo Sol. Z kolei Mans Zelmerlow wypromował takie piosenki jak: Heroes oraz Fire In The Rain. Z pewnością można więc przyznać, że ich największe przeboje to za każdym razem hity lata. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że ci dwaj artyści wystąpią podczas corocznego plebiscytu Przebój Lata, gdzie będą gośćmi specjalnymi. Transmisję z koncertu zobaczymy na kanale Polsat Dodatkowo Mans Zelmerlow wystąpi podczas tegorocznej edycji Open Hair Festiwal w Sieradzu. Impreza odbędzie się w dniach 22-24 lipca, ale muzyk pojawi się na scenie w drugi dzień festiwalu.  

 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze