Mans Zelmerlow - Heroes, Cara Mia, Maniac - piosenki zwycięzcy Eurowizji 2015? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

2015-05-26 15:43
Mans Zelmerlow - zwycięzca Eurowizji
Autor: bulls Mans Zelmerlow - zwycięzca Eurowizji 2015

Mans Zelmerlow - kim jest zwycięzca tegorocznej edycji konkursu Eurowizja? W swojej karierze muzycznej reprezentant Szwecji wielokrotnie współpracował z... Polską! Na ESKA.pl posłuchaj innych - poza zwycięską piosenką Heroes - piosenek Mansa Zelmerlowa!

Mans Zelmerlow, zwycięzca Eurowizji 2015 na Eurowizji zaśpiewał piosenkę Heroes. Kim jest Mans Zelmerlow? To 29-letni Szwed, który poza wyględną facjatą, która zjednuje mu niewieście serca, posiada iście artystyczną duszę. Mans Zelmerlow został zauważony w 2006 roku, kiedy to wziął udział w programie Idol. Od tego czasu rozwijał swoją karierę artysty muzyka i tancerza. Należy wiedzieć, że Mans Zelmerlow to chłopak, który nie tylko świetnie śpiewa, ale równie rewelacyjnie tańczy. Tuż po udziale w programie Idol wziął udział w programie Let's Dance, gdzie zajął pierwsze miejsce.

Mans Zelmerlow na Eurowizji 2015 reprezentował Szwecję po raz drugi. Wcześniej wziął udział w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2007 roku. Wtedy był o włos od zwycięstwa. Mans z piosenką Cara Mia zajął trzecie miejsce. W tym czasie był gotowy na rozpoczęcie kariery muzycznej. W 2007 roku ukazał się jego debiutancki album pt. Stand By For. Z kolei w roku 2009 wydał kolejny singiel Impossible.

>>>EUROWIZJA 2015: Monika Kuszyńska pokazuje zdjęcia z drugiego półfinału

>>>Finał Champions League 2015 - Barcelona - Juventus. O której godzinie i na jakim programie?

Dla przypomnienia Mans Zelmerlow kilkukrotnie występował w Polsce! Zwycięzca Eurowizji 2015 w 2008 roku nawiązał współpracę z... Radiem ESKA! Wokalista wystąpił podczas trasy Hity Na Czasie. W tym samym roku pojawił się jako jedna z gwiazd gali Eska Music Awards, podczas której zaśpiewał utwór Brother oh Brother. Z tym samym utworem walczył o Bursztynowego Słowika podczas Festiwalu w Sopocie (nagranie video z występu Mansa w Sopocie poniżej). W rodzimej Szwecji Mans regularnie występuje w musicalach takich jak: Grease i Footloose.

Inne piosenki, poza zwycięskim Heroes, Mansa Zelmerlowa do odsłuchania poniżej:

 

 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze