Mans Zelmerlow dedykuje piosenkę We Can Be The Rulers gwieździe sportu

2017-07-25 16:14
Mans Zelmerlow - We Can Be The Rulers: nowa piosenka dla Sary Sjostrom
Autor: fot. okładka singla Mans Zelmerlow - We Can Be The Rulers: nowa piosenka dla Sary Sjostrom

Mans Zelmerlow prezentuje nową piosenkę We Can Be The Rulers, którą dedykuje słynnej Szwedce. Posłuchaj kawałka i sprawdź, kim jest Sarah Sjostrom.

We Ca Be The Rulers to nowa piosenka Mansa Zelmerlowa, która jest nie tylko niespodzianką dla jego fanów na lato 2017, ale także muzycznym ukłonem w stronę wielkiej gwiazdy sportu ze Szwecji. Autor hitów Heroes i Fire In The Rain postanowił bowiem swój najnowszy utwór zadedykować Sarze Sjostrom. Co o niej wiemy?

Sarah Sjostrom - kim jest?

Nowa piosenka Mansa Zelmerlowa to muzyczny hołd dla Sary Sjostrom, czyli utytułowanej szwedzkiej pływaczki. Zaledwie 23-letnia sportswoman w swojej karierze została już mistrzynią olimpijską, czterokrotną mistrzynią świata i dziesięciokrotną mistrzynią Europy, dlatego nic dziwnego, że cała Szwecja jest z niej niezwykle dumna.

Najnowszą piosenkę również pochodzącego ze Szwecji Mansa Zelmerlowa pt. We Can Be The Rulers możecie w całości posłuchać poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze