Ola Kędra

i

Autor: Warner Music Polska Ola Kędra w piosence ze zwycięzcą Eurowizji.

Gwiazdy

Måns Zelmerlöw nagrał utwór z polską wokalistką. Kim jest Ola Kędra?

2024-06-13 12:59

Utalentowana polska wokalistka śpiewa ze szwedzkim gwiazdorem. Ola Kędra i Måns Zelmerlöw przedstawiają utwór "Walk With Me". Premiera została zaplanowana na 14 czerwca 2024. Kim jest Polka, która nagrała piosenkę z jednym z najpopularniejszych zwycięzców Konkursu Piosenki Eurowizji?

Autor wielkiego hitu "Heroes", szwedzki piosenkarz Måns Zelmerlöw prezentuje nową wersję singla "Walk With Me", tym razem z udziałem wschodzącej polskiej wokalistki, Oli Kędry. Pierwotnie wydany w 2019 roku ze szwedzką piosenkarką Dotter, "Walk With Me" szybko osiągnął platynowy status i od tego czasu zgromadził ponad 27 milionów streamów. Nowa, odświeżona wersja z udziałem 17-letniej Polki, na nowo oczarowuje publiczność szczerym tekstem i wyjątkowymi harmoniami. "Walk With Me" oryginalnie promowało ostatni album Zelmerlöwa pt. „TIME”. Współpraca z Olą Kędrą, która dała się poznać z niezwykłych osiągnięć w różnych konkursach wokalnych i programach telewizyjnych, wnosi do piosenki świeży, międzynarodowy wymiar.

Luna zdradziła prawdę o Eurowizji w Polsce? To dlatego możemy nigdy nie wygrać!

Tak zmieniła się Edyta Górniak. Trzydzieści lat temu zachwyciła na Eurowizji!

Ola Kędra - kim jest?

Ola Kędra to 17-letnia wokalistka i autorka tekstów. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w wieku 9 lat. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, w tym Excellence in Music Award od Center for Cooperative Phenomena Foundation w USA. Ponadto brała udział w programach telewizyjnych, jak "The Voice Kids" czy preselekcjach do Eurowizji Junior 2020. Od połowy 2023 roku Ola współpracuje z ALE LABEL, ekipą zajmującą się pisaniem tekstów / produkcją muzyczną i managementem, częściowo odpowiedzialną za sukces przeboju „Solo” Blanki. Na początku 2024 roku Ola Kędra podpisała kontrakt z Warner Music Poland.

Måns Zelmerlöw w Polsce 2024 - kiedy i gdzie wystąpi?

W sierpniu 2024 Måns Zelmerlöw, wraz z gościnnym udziałem Oli Kędry, wystąpi z serią czterech koncertów w Polsce.

  • 07/08: Szczecin, Teatr Letni
  • 08/08: Koszalin, Amfiteatr
  • 10/08: Płock, Amfiteatr
  • 11/08: Ostróda, Amfiteatr