Luna

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Luna zdradziła prawdę o Eurowizji w Polsce? To dlatego możemy nigdy nie wygrać!

2024-06-13 10:56

Luna ma już za sobą występ na Eurowizji. Ta przygoda nie zakończyła się tak, jak sobie to wymarzyła, ponieważ nie udało jej się awansować do finału. Mimo tego wiele się tam nauczyła. W nowym wywiadzie zdradziła coś, co zasmuciło polskich fanów konkursu. To może być prawdziwy powód braku sukcesów Polski!

Luna reprezentowała Polskę na Eurowizji 2024. Od początku jej wybór bardzo kontrowersyjny. Wiele osób nie rozumiało decyzji jury, które wolało piosenkę "The Tower" od utworów zgłoszonych przez Justynę Steczkowską czy Kayah. Mimo tego większość osób liczyła na sukces młodej piosenkarki. Pomimo ogromnych starań włożonych w przygotowanie występu, Lunie nie udało się zdobyć wystarczająco głosów od widzów i nie awansowała do finału. Wokalistka nie ukrywa, że zareagowała płaczem, ale teraz emocje już opadły i wie, że Eurowizja była dla niej ogromną lekcją. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła też, jakie podejście do konkursu ma... Telewizja Polska. Jej słowa nie ucieszą Polaków. O sukces naszego kraju może być trudno!

Luna wróciła do kraju. Takie powitanie zgotowali jej Polacy

Luna o Eurowizji w TVP

Luna udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że jej współpraca z Telewizją Polską przebiegała pomyślnie. Mimo tego miała dostać jasny sygnał, że może wygrać! - Polska trochę nie chce wygrać Eurowizji - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Vivy. Piosenkarka miała usłyszeć od osoby z delegacji TVP "tylko nie wygraj, bo Polska tego nie zorganizuje". Media eurowizyjne zauważają, że głównym powodem takiego podejścia może być aktualna, trudna sytuacja finansowa nadawcy publicznego. Przypominamy, że TVP jest w likwidacji. Mocno zmniejszono też środki publiczne przekazywane mediom.

Listen on Spreaker.