Maneskin

i

Autor: Youtube.com/Maneskin Official

Maneskin znów szokuje! Jest kontrowersyjny teledysk do Mammamia

2021-10-20 14:54

Maneskin, czyli tegoroczni zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji, ani na moment nie zwalniają tempa. Członkowie najpopularniejszej obecnie grupy rockowej na świecie wypuścili nowy singiel pod tytułem Mammamia. Pojawił się także teledysk, który dla niektórych może być bardzo kontrowersyjny. Zobacz ich ostatni klip!

Maneskin znów szokuje! Jest kontrowersyjny teledysk do Mammamia. Od początku było wiadomo, że klip zwycięzców Eurowizji będzie zaskoczeniem dla wszystkich fanów grupy. Po popularnych Zitti e buoni i I Wanna Be Your Slave przyszedł czas na nową piosenkę. Jest to pierwszy singiel Maneskin od wygrania Eurowizji, który nie pochodzi z ich ostatniego krążka Teatro d'Ira Vol. 1. Mowa o piosence Mammamia, która teraz doczekała się oficjalnego teledysku. Jego premiera odbyła się we wtorek 19 października. Członkowie grupy Maneskin przyzwyczaili nas do kontrowersyjnych scen. Nie inaczej jest w tym przypadku. W nowym klipie pojawiły się momenty, które dla niektórych mogą być odważne! Nowy teledysk Maneskin możecie zobaczyć niżej.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Maneskin - teledysk do Mammamia

Nowy teledysk Maneskin to najlepszy klip w ich karierze? Niektórzy tak uważają! To nagranie pełne kolorów i kontrowersyjnych scen. Możemy zobaczyć takie momenty jak lesbijski pocałunek, czy zabójstwo w ubikacji! Teledysk do piosenki Mammamia jest dostępny poniżej.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.