Maneskin feat. Tom Morello - Gossip

i

Autor: single cover art

Nowość

Måneskin zapowiada rozszerzoną wersję albumu „RUSH!”

2023-10-03 17:07

Måneskin zapowiada nową rozszerzoną wersję swojego ostatniego albumu! „RUSH! (ARE U COMING?)” ukaże się 10 listopada. Krążek zawierać będzie 5 zupełnie nowych utworów, w tym ostatni singiel „Honey (Are U Coming?)”, a także „Valentine”, „Off My Face”, „The Driver” i „Trastevere”.

Fanów czeka zupełnie nowa okładka i kilka formatów albumu – krążek ukaże się na kilku winylach, na standardowej i rozszerzonej CD oraz w wersji cyfrowej. Wersja deluxe płyty Måneskin zawierać będzie „LOUD KIDS JOURNAL” – ekskluzywną 152-stronicową fotoksiążkę, w której znajdą się nadesłane przez fanów zdjęcia.

„RUSH!” - sukces płyty

Wydany w styczniu album „RUSH!” wciąż podbija listy przebojów. Album zajął 1. miejsce w 15 krajach i dotarł do Top 5 w 20 krajach. Dotąd zgromadził ponad 1,4 miliarda odtworzeń, a ostatnio osiągnął miliard na samym Spotify – zespół ma tam już ponad 9,2 streamów.

Wywiad z Maneskin

„RUSH! (ARE U COMING?)” - tracklista

 1. Honey (Are U Coming?)
 2. Valentine
 3. Off My Face
 4. The Driver
 5. Trastevere
 6. Own My Mind
 7. Gossip (feat. Tom Morello)
 8. Timezone
 9. Bla Bla Bla
 10. Baby Said
 11. Gasoline
 12. Feel
 13. Don’t Wanna Sleep
 14. Kool Kids
 15. If Not For You
 16. Read Your Diary
 17. Mark Chapman
 18. La Fine
 19. Il Dono Della Vita
 20. Mammamia
 21. Supermodel
 22. The Loneliest

Måneskin - ostatnie osiągnięcia

Grupa zaczęła właśnie trasę po Ameryce Północnej – wyprzedany koncert na Madison Square Garden to tylko wisienka na ich zwycięskim torcie. Niedługo powrócą do Ameryki Południowej – tym razem odwiedzą Argentynę, Brazylię, Chile i Kolumbię. Czekają ich także koncerty w Japonii i (po raz pierwszy) w Australii. Wśród ich przystanków nie mogło oczywiście zabraknąć Europy. Zwycięzcy w kategorii Najlepszy rock (jedyni nominowani artyści nowej generacji) wystąpili na gali MTV VMA z piosenką „HONEY (ARE U COMING?)”. Dali też niespodziewany występ na Times Square.