Maneskin

i

Autor: Gabriele Giussani

Maneskin na Open'erze 2021. Bilety rozeszły się w kilka minut! Zagraniczni fani w szoku

2021-06-25 16:50

Maneskin to popularny zespół rockowy z Włoch, który wygrał Eurowizję 2021. Po sukcesie na konkursie zdobyli ogromną popularność i stali się jednymi z najchętniej słuchanych artystów w całej Europie. Wkrótce odbędzie się ich koncert w Polsce podczas Open'er Park. Zainteresowanie było tak duże, że bilety skończyły się w ciągu chwili!

Maneskin zagrają w Polsce i to dwa razy! Zwycięzcy Eurowizji 2021 wystąpią 26.06.2021 podczas Polsat SuperHit Festival w Sopocie oraz na Open'er Park 2021 w Gdyni. To drugie wydarzenie to regularny koncert, który był biletowany. Ma odbyć się w czwartek 19 sierpnia. Poinformowano o tym w poniedziałek 21.06.2021, a sprzedaż biletów rozpoczęła się następnego dnia. Jeśli ktoś liczył na to, że na spokojnie kupi bilet wieczorem po pracy, to mógł mocno się zdziwić. Wszystkie wejściówki rozeszły się zaledwie w kilka chwil. Oficjalna sprzedaż biletów rozpoczęła się o godzinie 12:00, a 3 minuty później pojawiła się informacja, że wejściówki zostały wyczerpane! Polacy zaczęli się zastanawiać, czy to błąd systemu, ale okazało się, że nie. Organizatorzy potwierdzili, że bilety się skończyły. Informacja dotarła do zagranicznych fanów zespołu Maneskin. Byli w szoku!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Maneskin z rekordową sprzedażą w Polsce. Fani w szoku

Informacja o rekordowym tempie sprzedaży biletów na koncert Maneskin w Gdyni szybko trafiła za granicę. Fani zespołu byli niesamowicie dumni ze swoich idoli, ale jednocześnie bardzo się zmartwili. - Jak to w 3 minuty? Mogę zapomnieć, że kiedykolwiek ich zobaczę - napisała na Twitterze wielbicielka. - Zobaczycie, jak ogłoszą koncert w Hiszpanii. To będą igrzyska śmierci - skomentowała hiszpańska fanka. Nie ma wątpliwości, że Maneskin stali się prawdziwym fenomenem i aktualnie wypełniliby nawet największe areny.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Chosen, Morirò da re, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.