Maneskin na Open'er Festival 2022! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2021-11-29 12:15
Maneskin
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Maneskin

Maneskin zagrają w Polsce! To będzie już ich czwarty występ w naszym kraju! Potwierdzono ich obecność podczas Open'er Festival 2022. Fani są zachwyceni tą informacją. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert? Gdzie kupić bilety? Ile kosztują? Odpowiadamy na pytania największych wielbicieli włoskiego zespołu.

Maneskin, czyli słynni zwycięzcy Eurowizji 2021, wystąpią w Polsce podczas Open'er Festival 2022. Informację przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Måneskin! Loud kids getting louder! Open’er 2022! Koncerty Victorii, Damiano, Thomasa i Ethana w Parku i na warszawskim Torwarze zostały wyprzedane dosłownie w kilka minut. Czas na wielką scenę Open’era! 29 czerwca, Orange Main Stage, Gdynia. Szykujcie się… Co to będzie za energia! - czytamy na profilu na Insagramie Open'er Festival. Informacja zachwyciła fanów Maneskin. Nie ma wątpliwości, że koncert Maneskin będzie jedną z największych atrakcji nadchodzących wakacji. Wielbiciele rockowego zespołu z Włoch zastanawiają się, gdzie kupić bilet na koncert oraz jaka jest jego cena.

Open'er Festival 2022 - kto będzie? kto wystąpi? Artyści z najwyższej półki! [PROGRAM]

Wywiad z Maneskin

Maneskin na Open'er Festival 2022 - bilety, cena

Bilety na wydarzenie są już dostępne. Nie można jednak kupić biletu jedynie na koncert Maneskin. Dostępne są karnety na jeden lub więcej dni. Bilet na 29 czerwca 2022 kosztuje 349 złotych. Można go kupić na stronie internetowej opener.pl/bilety.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze