Maneskin i Doda w duecie? Te komentarze mówią wszystko!

2021-06-30 10:19
Maneskin i Doda
Autor: Instagram.com/dodaqueen

Maneskin to popularny zespół rockowy, który w 2021 roku wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji. Z tego powodu przyjechali do Polski i wystąpili podczas Polsat SuperHit Festiwal. Tam mieli okazję poznać polskie gwiazdy, między innymi Dodę. Razem dodali zdjęcie na Instagrama i fani zaczęli spekulować o ich duecie.

Maneskin pojawili się w Polsce i ich występ wywołał wiele emocji wśród fanów. Ich występ zakończony pocałunkiem Damiano i Thomasa z pewnością przejdzie do historii, ale to nie koniec atrakcji. Wizyta w Sopocie była dla członków zespołu okazją do zapoznania się z polskimi gwiazdami. I tak też się stało. Wcześniej pisaliśmy o nagraniu, na którym widać, jak Maneskin oglądają występ Michała Szpaka. Pojawiło się jednak zdjęcie z inną wielką gwiazdą z Polski. Mowa o Dodzie. Artystka zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia ze zwycięzcami Eurowizji. W komentarzach nie zabrakło próśb o wspólny występ lub wspólną piosenkę. - Gdyby taka laska z rockowym pazurem jak Ty nagrała z nimi numer, mielibyśmy hit dekady! - napisał jeden z fanów. - Marzenie usłyszeć was razem na scenie - dodał inny.

Wywiad z Maneskin

Maneskin i Doda wystąpią w duecie?

Maneskin i Doda w jednym numerze to z pewnością byłoby ogromne wydarzenie dla polskiej popkultury. Doda świetnie sprawdza się w rockowych klimatach. Niestety, to jedynie marzenia fanów. Nie ma żadnych informacji na temat współpracy Dody ze zwycięzcami Eurowizji.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Najnowsze