Maneskin - bilety na koncert. Gdzie kupić? Po ile są?

2021-06-18 10:27 MK
Maneskin
Autor: materiały prasowe

W sobotę 26 czerwca Operę Leśną rozświetli prawdziwe światło księżyca! Właśnie tak należy tłumaczyć nazwę zespołu Maneskin, którego mocne brzmienie do czerwoności rozpali sopocką scenę! Będzie rockowo i bardzo gorąco! Ta grupa to wprost wulkan energii. Jako pierwsza w Polsce przekona się o tym sopocka publiczność podczas Polsat SuperHit Festiwal! Czy bilety są jeszcze dostępne?

Maneskin w Polsce - bilety na koncert jeszcze dostępne? 26 czerwca Maneskin mogli być naprawdę wszędzie – w każdym kraju, w każdym mieście! Sukces na Eurowizji sprawił, że na brak propozycji członkowie włoskiego zespołu Maneskin nie mogą narzekać. Jednak to polska publiczność podczas Polsat SuperHit Festiwal będzie miała okazję usłyszeć ich na żywo podczas pierwszego występu w naszym kraju.

Maneskin powstał w 2016 roku, a reprezentantem Włoch w konkursie Eurowizji został po wygranej na festiwalu w San Remo. W jego skład wchodzą: wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio! Grupa skradła serca widzów, wykonując rockową piosenkę Zitti e Buoni. To pierwsza wygrana Włoch w konkursie od ponad 30 lat. Dzięki temu wykonaniu zespół, a w szczególności jego lider Damiano David, zyskał popularność na całym świecie. Teraz grupa zawita do Polski!

Członkowie zespołu muzykę, którą tworzą określają jako połączenie rocka alternatywnego, funk rocka i glam rocka. Od czasu zwycięstwa na Eurowizji ich single Zitti e buoni oraz I WANNA BE YOUR SLAVE utrzymują się w czołówce najpopularniejszych utworów w serwisach streamingowych a płyta Teatro D'ira. Volume 1 podbija listy bestsellerów w całej Europie. Czym zaskoczą nas w Sopocie? Przekonamy się już 26 czerwca w Polsacie! Transmisja koncertu od godziny 20:00.

Maneskin - bilety na koncert

Bilety na koncert Maneskin nie są już dostępne w sprzedaży. Dobra wiadomość jest jednak taka, że telewizja Polsat ogłosiła, że w piątek i w sobotę będzie można wygrać wejściówki na Polsat SuperHit Festiwal. Szczegóły są dostępne na Instagramie stacji.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji
Najnowsze