MANDEE wrócił i odświeżył nieśmiertelne Only You! Przedpremierowo TYLKO U NAS

MANDEE wrócił i odświeżył nieśmiertelne Only You! Przedpremierowo TYLKO U NAS
Autor: Magic Records Poland MANDEE wrócił i odświeżył nieśmiertelne Only You! Przedpremierowo TYLKO U NAS

Only You 2021 nadchodzi! Nowa wersja wielkiego hitu przyda się podczas wielu imprez tego lata. Odpowiada za nią Mandee, czyli producent, który cztery lata temu wydał hitową wersję przeboju Superstar.

Był rok 1984, kiedy to Roberto Zanetti jako Savage stworzył wielki przebój Only You. To drugi w karierze singiel włoskiego artysty. W latach 90. nie było imprezy, dyskoteki, czy też domówki bez tego utworu. Co więcej wielokrotnie wybierały go pary, jako piosenka do pierwszego tańca. Ten nieśmiertelny singiel doczekał się kolejnego życia. Tym razem nowe, klubowe życie w Only You tchnął producent z Gliwic, znany jako Mandee! Niesamowicie charyzmatyczny, zawsze uśmiechnięty Roberto Zanetti, śpiewający swój największy hit to obraz, który przewijał się w głowie Mandee'ego. I tak oto zrodził się pomysł na utwór. Pierwsza wersja coveru powstała już w grudniu 2019 roku, ale ciągle brakowało tam odpowiednio brzmiącego wokalu. W międzyczasie, dobrze znana wszystkim, którzy śledzą twórczość Mandee'go Maria Mathea, poznała go z Arvidem. Okazało się, że chłopak miał idealnie pasujący do tego utworu głos. Arvid nagrał demo w swoim mieszkaniu, gdzie, do wstawek kobiecych, dograła się również Gabrielle. Następnie wszystko zarejestrowane zostało raz jeszcze w Sztokholmie szwedzkiego realizatora Dimitri Stassos'a, gdzie między innymi powstały wokale do Superstar. 

Hity lata 2021: Mandee powrócił z coverem cenionego utworu!

Mandee - kim jest?

Mandee, a tak naprawdę Mateusz Andrzejewski urodził się w 1988 roku w Gliwicach. Szerszej publiczności dał się poznać w 2011 roku, kiedy to przerobił klasyk Cicha woda Zbigniewa Kurtycza. Później współpracował m.in. z duetem Wet Fingers. Swoje umiejętności potwierdził w remiksie piosenki Kasi Popowskiej - Lecę tam. Większość internautów zgodnie twierdzi, że wersja Mandee jest lepsza o oryginału! W 2017 roku wydał nową wersję hitu Jamelii, Superstar. W odświeżonej wersji, za którą odpowiada polski producent zaśpiewała Maria Mathea. 

Mandee - piosenki, remixy

Jego wersja utworu Coco Jambo w serwisie YouTube na kanale MANDEE osiągnęła prawie 20mln wyświetleń, a Don’t Go prawie 6 mln. Remix utworu Lecę Tam Kasi Popowskiej został natomiast uznany za jeden z najlepszych remixów polskiej piosenki w komercyjnych rozgłośniach radiowych, a jako producent Mandee został wyróżniony statusem Diamentowej oraz poczwórnej Platynowej Płyty za kompozycje oraz produkcje jednych z najpopularniejszych utworów muzyki Dance w Polsce. Łącznie jego produkcje oraz kompozycje osiągnęły ponad 300 mln wyświetleń w serwisie YouTube, w serwisach streamingowych natomiast kilkadziesiąt milionów. 2021 to nowy start Mandee.

Z niecierpliwością czekajcie na więcej!

Najnowsze