Mandaryna znowu śpiewa. W nowym klipie wygląda jak milion dolarów!

2022-03-03 13:40
Mandaryna
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Zachęcona licznymi prośbami ze strony wiernych fanów Mandaryna postawiła na powrót do muzyki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka zapowiedziała premierę swojego kolejnego singla. Tym razem Marta Wiśniewska zaśpiewa nie po angielsku, a po polsku. Utwór po(między) to wyjątkowa kompozycja, bowiem w całości napisana przez gwiazdę.

Mandaryna - nowa piosenka tancerki i wokalistki to zapowiedź nowej ery w jej twórczości. Nie jest tajemnicą, że Marta Wiśniewska do tej pory skupiała się przede wszystkim na karierze tanecznej. Gwiazda z powodzeniem prowadzi swoją szkołę taneczną i sędziuje w krajowych konkursach. Liczne prośby ze strony fanów sprawiły jednak, że Mandaryna zdecydowała się na powrót do muzyki. Lada moment artystka wyruszy w kolejną trasę koncertową The Future Tour, w trakcie której zaprezentuje nie tylko swoje nieśmiertelne hity, takie jak Here I Go Again czy Ev'ry Night, ale również mniej znane kawałki, które szczególnie mocno pokochali wszyscy jej wielbiciele. Co więcej, uczestnicy show będą mogli liczyć też na nowości. Mandaryna zapowiedziała bowiem premierę nowego kawałka, do którego sama napisała tekst. Mowa o singlu po(między).

Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?

Mandaryna znowu śpiewa

Na solowy singiel Mandaryny fani czekali od 2018 roku. Wtedy to ukazał się jej kawałek Not Perfect. W międzyczasie Marta zaprezentowała też piosenki nagrane we współpracy z Gosią Andrzejewicz i Iną. Teraz przyszedł czas na w pełni autorski utwór. Piosenka po(między) to powiew świeżości w karierze Mandaryny. Premiera piosenki wraz z teledyskiem odbędzie się już 4 marca. Trzeba przyznać, że na zdjęciach promujących gwiazda prezentuje się znakomicie.

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze