Mandaryna w zupełnie nowej odsłonie! Ev'ry Night w takim wykonaniu to prawdziwy hit

2020-09-17 12:02 Patrycja Obarowska
Mandaryna
Autor: TRICOLORS/East News

Ev'ry Night od Mandaryny zna niemalże każdy, ale czy słyszeliście ten utwór w takiej odsłonie? Ci popularni na YouTube wokaliści postanowili stworzyć hit piosenkarki w zupełnie nowej odsłonie, jakiej jeszcze nie było! Jak wam się podoba? Mandaryna w tym wykonaniu to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Ev'ry Night od Mandaryny nabrało zupełnie nowego znaczenia, zaraz po tym, jak grupa popularnych wokalistów na polskim YouTube postanowiła stworzyć własny cover do tej piosenki. To singiel, który z pewnością zna każdy z was, a ta wersja sprawia, że utwór brzmi jak nowy. Singiel Mandaryny Ev'ry Night został wydany w 2005 roku i zdecydowanie jest to jeden z największych przebojów wokalistki. Piosenka ta została wydana jako pierwszy singiel promujący płytę Mandarynkowy sen, która jest drugim krążkiem od popularnej wokalistki. Ciekawostką jest także fakt, że Ev'ry Night jest piosenką popularną nawet za granicą, a stworzony do niej teledysk został nakręcony w Chorwacji. Nic dziwnego, że polska scena YouTube zawiera w sobie wiele coverów tego hitu. Jeden powstał przy współpracy wokalistów ze słynnego kanału Dzikie Ucho, którzy postanowili stworzyć własną, unikatową wersję piosenki Mandaryny. Jak wam się podoba Ev'ry Night w ich wykonaniu? Posłuchajcie poniżej na ESKA.pl! 

Ev'ry Night od Mandaryny - cover 

Ev'ry Night od Mandaryny w wykonaniu wokalistów z Dzikiego Ucha brzmi naprawdę dobrze! Cover zebrał ponad 30 tysięcy odsłon zaledwie dzień po publikacji w sieci i niespełna 400 komentarzy! 

Najnowsze