Mandaryna jurorką w You Can Dance? Michał Wiśniewski NIE udzieliłby jej rad

2021-11-29 11:43
Mandaryna
Autor: ESKA//materiały prasowe TVP

Za nami finał pierwszej edycji programu You Can Dance. Nowa generacja. Czy Mandaryna, która sama od wielu lat jest profesjonalną tancerką i ocenia zmagania najmłodszych, przyjęłaby posadę jurorki w telewizyjnym show? Czy mogłaby liczyć na rady od swojego byłego męża Michała Wiśniewskiego? Sprawdźcie, co nam powiedziała.

Mandaryna jurorką w You Can Dance? Nie jest tajemnicą, że zanim Marta Wiśniewska stała się jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek wczesnych lat 2000, podbijając listy przebojów hitami Here I Go Again czy Ev'ry Night, realizowała się już jako tancerka. Do dziś artystka prowadzi własną szkołę taneczną Mandaryna Dance Studio, gdzie przygotowuje najmłodszych do podbicia scen na całym świecie, a ostatnio oczarowała widzów autorskim spektaklem oŚĆ. Będącej na czasie z tym, co się dzieje w show-biznesie gwieździe nie umknęło zatem, że na ekrany telewizorów powrócił program You Can Dance. Tym razem gwiazdami formatu nie są dorośli, a dzieci. Tuż przed finałem, w którym nagrodę główną (100 tysięcy złotych) wygrała Karolina Olszewska, zapytaliśmy Mandarynę, czy przyjęłaby rolę jurorki, gdyby takowa została jej zaproponowana. Co nam powiedziała?

Sonda
Widziałbyś ją w roli jurorki?

Mandaryna w You Can Dance?

Choć Mandaryna z pewnością większości z was kojarzy się z muzycznymi hitami, to jest nie tylko bardzo zdolną, ale również utytułowaną polską tancerką. Gwiazda od lat nie tylko uczy tańca, ale również ocenia zmagania młodych tancerek i tancerzy z całego świata, będąc członkinią dwóch prestiżowych federacji tanecznych. Zapytana o to, czy przyjęłaby posadę w TVP artystka nie powiedziała nie. Zdradziła również, że Michał Wiśniewski, który sam jurorował w show TTBZ, raczej nie udzieliłby jej żadnych rad. Dlaczego?

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze