Mandaryna: dzieci - jak wyglądają Fabienne i Xavier?

i

Autor: ADAM NOCON/East News Mandaryna z dziećmi

Mandaryna: dzieci - jak teraz wyglądają Fabienne i Xavier?

2018-04-09 15:17

Mandaryna: dzieci wokalistki to już nastolatki! Jak teraz wyglądają? Zobacz, czy są podobni do swoich rodziców!

Mandaryna: dzieci wokalistki i Michała Wiśniewskiego to już para nastolatków! Jak teraz wyglądają Fabienne i Xavier? Trudno uwierzyć, że aż tak wyrośli! Mandaryna wystąpiła razem z nimi w Dzień Dobry TVN. Są podobni do Mandaryny i Michała? Po mamie z pewnością odziedziczyli pasję - oboje trenują taniec, o czym opowiadali w programie. Sprawdź, jak wyglądają dzieci Mandaryny.

Mandaryna: dzieci wokalistki są do niej podobne?

Mandaryna ogłosiła swój wielki powrót i trasę koncertową, w związku z czym coraz częściej zaczęła pojawiać się w mediach. Wokalistka wystąpiła w programie Dzień Dobry TVN, do którego zabrała również swoje dzieci - córkę Fabienne i syna Xaviera. Jak teraz wyglądają? Fabienne i Xavier to już para nastolatków! Syn Marty ma już 16, a córka 15 lat. Są podobni do rodziców?

Mandaryna: dzieci - jak wyglądają Fabienne i Xavier?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Mandaryna z dziećmi

Pod zdjęciami często pojawiają się komentarze, że Xavier jest bardzo podobny do Mandaryny, za to Fabienne to wykapany tata. Niewykluczone, że dzieci Marty i Michała również będą starały się próbować swoich sił w show-biznesie. Pierwsze próby mają już zresztą za sobą - kilkumiesięczny Xavier pojawił się w reality show o życiu rodziny Wiśniewskich, Jestem jaki jestem.

Ev'ry Night: Mandaryna żałuje, że nie zachowała się jak... Adele! Chodzi o wpadkę w Sopocie

Autor: brak danych

  Mandaryna zaczęła karierę w Ich Troje, a niedługo później zdecydowała się iść własną drogą. Wokalistka solowo bardzo szybko podbiła polski rynek muzyczny, a jej utwory pojawiały się praktycznie na każdej imprezie. Była żona Michała Wiśniewskiego zaprasz

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE