Mamed Khalidov - walki, żona, ksw, zarobki, dzieci, ranking, operacja

2020-10-10 21:42
Mamed Khalidov - walki, żona, ksw, zarobki, dzieci, ranking, operacja
Autor: fot. ESKA.pl Mamed Khalidov - walki, żona, ksw, zarobki, dzieci, ranking, operacja

Mamed Khalidov to legenda sportów walki i idol wielu polskich kibiców! Karierę i życie zawodnika przybliżamy na ESKA.pl

Mamed Khalidov - walki, żona, ksw, zarobki, dzieci, ranking, operacja to informacje, które najbardziej interesują kibiców i fanów najlepszego zawodnika MMA w kraju. Mistrz kategorii średniej od prawie ośmiu lat nie przegrał żadnego starcia, co jest niesamowitym wynikiem na skalę światową. W ostatnim czasie w KSW wygrywał z Michałem Materlą czy Borysem Mańkowskim  Kim jest Mamed Khalidov? Poznajcie go dokładniej poniżej!

Mamed Khalidov o KSW, walce z Pudzianowskim, muzyce i końcu kariery! WYWIAD VIDEO

Autor: brak danych

  Mamed Khalidov odwiedził nasze studio tuż przed walką na KSW 43! Niepokonany od prawie ośmiu lat mistrz wagi średniej odpowiedział na kilka naszych pytań. Dowiedzieliśmy się m.in. jak idą przygotowania do starcia z Tomaszem Narkunem, co sądzi o potencjalnej walce z Mar

Mamed Khalidov - walki

Walki Mameda Khalidova od zawsze cieszą się dużą popularnością. W ramach KSW walczy od 2007 roku, kiedy to podczas siódmej gali zadebiutował starciu z Niemcem, Alexandrem Stefanoviciem. Khalidov jest jedynym zawodnikiem w historii KSW, który wygrywał pasy mistrzowskie w dwóch kategoriach wagowych (2009 waga półciężka do 93 kg, 2015 waga średnia do 84 kg). Ma na koncie 34 wygrane - 30 wygrane przed czasem, 13 przez nokaut, 17 przez poddanie w parterze.

Mamed Khalidov - żona

Mamed Khalidov mieszka w Olsztynie ze swoją żoną, Ewą. Zawodnik, w wywiadzie z se.pl, przybliżył szczegóły ich pierwszych relacji: - Poznaliśmy się w klubie na bilardzie. Ewa była znajomą moich znajomych i chyba jej się spodobałem. Potem zaczęliśmy spotykać się sami i się nade mną zlitowała.

Mamed Khalidov - zarobki

Zarobki największej gwiazdy MMA w Polsce nie są znane. Po sieci krążą plotki, że Mamed zarabia ponad 100 tysięcy dolarów. Na pewno jest jednym z najdroższych fighterów w całej federacji.

Mamed Khalidov - dzieci

Mamed Khalidov z żoną Ewą wychowuje dwóch synów. Jeden z nich ma na imię Kerim. 

Mamed Khalidov - ranking, bilans

Mamed Khalidov rozpoczął karierę w 2004 roku. Zawodnik klubu Arrachion MMA ma bilans (34-4-2, 13 KO, 17 Sub).

Mamed Khalidov - operacja

Mamed Khalidov w czasie treningów do KSW 29 nabawił się urazu kręgosłupa - mimo to stanął w okrągłej klatce i pokonał na punkty Breta Coopera. Uraz był na tyle groźny, że zawodnik zdecydował się na operację.

Mamed Khalidov - piosenka

Piosenka Mameda Khalidova na wejście to jeden z największych hitów, jeśli chodzi o gale KSW. Utwór nosi tytuł Eto Kavkaz, a wykonuje go Shamhan Daldaev. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze