Mama Sary James to prawdziwa piękność. Jej słowiańska uroda zachwyca fanów młodej wokalistki!

2022-12-22 10:03
Mama Sary James to prawidzwa piękność. Jej słowiańska uroda zachwyca fanów młodej wokalistki!
Autor: AKPA,Instagram/arletadancewicz

Mama Sary James zachwyca swoją urodą. Jej blond włosy, niebieskie oczy i słowiańskie rysy przyciągają uwagę nie tylko Polaków, ale również fanów z Ameryki. Arleta Dancewicz to prawdziwa piękność, która wygląda jak modelka! Jej social media są pełne komplementów i ciepłych słów.

Mama Sary James wygląda jak modelka! Arleta Dancewicz to prawdziwa piękność, która zachwyca swoją urodą. Sara James jest córką Nigeryjczyka Johna Egwu-Jamesa oraz Polki Arlety Dancewicz. Młoda wokalistka dostaje ogromne wsparcie nie tylko od swoich fanów, ale również rodziców, którzy, choć nie są już razem, od początku kariery swojej córki towarzyszą jej podczas najważniejszych występów. Swoją bezgraniczną miłość oraz wiarę w talent Sary udowodnili m.in. podczas The Voice Kids, gdzie zza kuli dopingowali swoją córkę oraz trzymali za nią kciuki. Mama Sary James dała się również poznać podczas udziału swojej córki w America’s Got Talent. Arleta Dancewicz zdobyła sympatię tysięcy widzów. Fani programu zwrócili uwagę na jej słowiańską urodę i zasypali jej social media komplementami. Wielu uważa, że mama Sary James, dzięki blond włosom, jasnym oczom i ciekawym stylizacjom, wygląda jak prawdziwa gwiazda.

John Egwu-James - kim jest tata Sary Egwu-James? [WIEK, RODZINA, PIOSENKI]

Sara James - rodzice

Sara James ma ze swoimi rodzicami naprawdę dobry kontakt. To jedne z osób, na których wsparcie może zawsze liczyć. Jej tata jest znanym wokalistą, a mama najwierniejszą fanką, która towarzyszy jej w trakcie najważniejszych, zawodowych wyzwań. Sara odziedziczyła muzyczny talent po swoim tacie. John James to wokalista, który występował m.in. w programach takich jak Bitwa na głosy oraz X Factor. Obecnie tata Sary James występuje w duecie Loui & John. Arleta Dancewicz i John James, którzy wielokrotnie wypowiadali się w mediach na temat córki, przyznają, że zawsze trzymają za nią kciuki i będą ją wspierać nawet w najtrudniejszych zawodowych oraz prywatnych decyzjach.

Tata Sary Egwu-James w The Voice of Poland?! To nagranie rządzi w sieci!

Sonda
Sara James - lubisz tę wokalistkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze