Mama Michała Wiśniewskiego jest na portalu randkowym!

2018-03-29 15:56
Mama Michała Wiśniewskiego jest na portalu randkowym
Autor: fot./facebook.com/gwisniewska2 Michał Wiśniewski z Mamą.

Grażyna Wiśniewska rozmawiała w programie Oczami Matki z Małgorzatą Ohme. Mama Michała Wiśniewskiego zdradziła, że ma konto na portalu randkowym!

Mama Michała Wiśniewskiego jest na portalu randkowym! Dowiedzieliśmy się tego z wywiadu, którego udzieliła Małgorzacie Ohme w programie Oczami Matki. Prowadząca zaprosiła panię Grażynę Wiśniewską, by porozmawiać z nią o trudnych relacjach z synem i ich długiej drodze do pojednania. Rozmowa była bardzo emocjonalna i trudna, ale na koniec mama wokalisty powiedziała o tym, jak Michał pomaga jej radzić sobie z samotnością.

Michał Wiśniewski: żona upodabnia się do córki wokalisty! ZDJĘCIA

Autor: brak danych

Michał Wiśniewski: żona wokalisty postanowiła spektakularnie zmienić swój wygląd. Metamorfoza Dominiki Tajner-Wiśniewskiej upodobniła ją do... córki Michała! Zobacz, jak wyglądają.

Michał założył konto mamie

Pod koniec wzruszającego wywiadu, Małgorzata Ohme powiedziała - Jest pani na Tinderze! Odnalazłam panią, szukającą miłości. Mama wokalisty nie zaprzeczyła, ale dodała: - To już mojego Michałka sprężyna, bo ja go prosiłam, żeby mnie nigdzie nie wstawiał, bo ja się mężczyzn boję. W jej głosie słychać było jednak zadowolenie.

Prowadząca Oczami matki dopytała Michała Wisniewskiego, czy wstawił mamę na Tindera: - Nie. Na Sympatię - odrzekł wokalista - nikt nie chce być sam. Sympatia to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Wszystko to świadczy o tym, że matka i syn zbliżyli się do siebie po latach, a Michał pomaga mamie ułożyć życie na nowo. Sama pani Grażyna dodaje zaś, że czuje się szczęśliwa mieszkając u Michała. Całość wywiadu zobaczycie poniżej.

Marta Wiśniewska: Mandaryna, Ev'ry Night, wiek, choroba. Wszystko, co musicie wiedzieć

Autor: brak danych

Marta Wiśniewska, czyli słynna Mandaryna, to osoba, której życiem interesuje się wielu Polaków. Na ESKA.pl, zebraliśmy najciekawsze informacje o autorce Ev'ry Night.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze