Mam Talent

i

Autor: Mirosław Sosnowski/TVN

Mam Talent 2021 - ten występ zszokował jurorów! "Jak on to zrobił?!"

2021-09-26 9:49

Na początku września 2021 roku, po dłuższej przerwie, na antenę TVN powrócił program Mam Talent. Trzynasta edycja talent show po raz kolejny udowadnia, że w Polsce nie brakuje niezwykle utalentowanych osób, których umiejętności zasługują na wyróżnienie. Wśród uczestników najnowszej odsłony hitowego programu znalazł się Michał Zaorski, który zupełnie zaczarował jurorów!

Mam Talent 2021 - ten występ zszokował jurorów! "Jak on to zrobił?!". Program Mam Talent powrócił i to w wielkim stylu! W trzynastej odsłonie show zdecydowanie nie brakuje niespodzianek. Tym razem w skład jury weszli: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, który zajął miejsce Agustina Egurroli. Co więcej, w roli prowadzących mamy okazję oglądać Marcina Prokopa, któremu towarzyszy Michał Kempa, a nie jak dotychczas Szymon Hołownia. Nowa edycja Mam Talent obfituje w niezwykle utalentowane osoby. Na scenie występują zarówno wokaliści, tancerze, akrobaci czy też magicy. W ostatnim odcinku, który został wyemitowany w sobotę 25 września 2021 roku, jeden z występów zupełnie zszokował jurorów. Sprawdźcie szczegóły.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Mam Talent 2021 - ten występ zszokował jurorów!

Wśród uczestników najnowszej odsłony Mam Talent pojawił się 29-letni Michał Zaorski, który od 13 lat zajmuje się iluzją. Przed Małgorzatą Foremniak, Agnieszką Chylińską oraz Janem Klimentem wykonał on kilka sztuczek z kartami, widelcem oraz telefonami i zupełnie zszokował nimi jurorów. Doszło do tego, że iluzjonista cofnął czas w telefonach wszystkich osób zgromadzonych na widowni. Polski Copperfield zachwycił swoimi magicznymi zdolnościami i przeszedł do kolejnego etapu w programie! Czy wygra 13. edycję Mam Talent? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach!