Mam Talent 2021 - ten występ zszokował jurorów! "Jak on to zrobił?!"

2021-09-26 9:49
Mam Talent
Autor: Mirosław Sosnowski/TVN

Na początku września 2021 roku, po dłuższej przerwie, na antenę TVN powrócił program Mam Talent. Trzynasta edycja talent show po raz kolejny udowadnia, że w Polsce nie brakuje niezwykle utalentowanych osób, których umiejętności zasługują na wyróżnienie. Wśród uczestników najnowszej odsłony hitowego programu znalazł się Michał Zaorski, który zupełnie zaczarował jurorów!

Mam Talent 2021 - ten występ zszokował jurorów! "Jak on to zrobił?!". Program Mam Talent powrócił i to w wielkim stylu! W trzynastej odsłonie show zdecydowanie nie brakuje niespodzianek. Tym razem w skład jury weszli: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, który zajął miejsce Agustina Egurroli. Co więcej, w roli prowadzących mamy okazję oglądać Marcina Prokopa, któremu towarzyszy Michał Kempa, a nie jak dotychczas Szymon Hołownia. Nowa edycja Mam Talent obfituje w niezwykle utalentowane osoby. Na scenie występują zarówno wokaliści, tancerze, akrobaci czy też magicy. W ostatnim odcinku, który został wyemitowany w sobotę 25 września 2021 roku, jeden z występów zupełnie zszokował jurorów. Sprawdźcie szczegóły.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Mam Talent 2021 - ten występ zszokował jurorów!

Wśród uczestników najnowszej odsłony Mam Talent pojawił się 29-letni Michał Zaorski, który od 13 lat zajmuje się iluzją. Przed Małgorzatą Foremniak, Agnieszką Chylińską oraz Janem Klimentem wykonał on kilka sztuczek z kartami, widelcem oraz telefonami i zupełnie zszokował nimi jurorów. Doszło do tego, że iluzjonista cofnął czas w telefonach wszystkich osób zgromadzonych na widowni. Polski Copperfield zachwycił swoimi magicznymi zdolnościami i przeszedł do kolejnego etapu w programie! Czy wygra 13. edycję Mam Talent? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze