Mam Talent 14: Wyjątkowy występ Miłosza Bachonko. 13-letni wirtuoz dostał platynowy przycisk!

2022-11-06 1:00
Miłosz Bachonko
Autor: Screen/YouTube/Mam Talent Miłosz Bachonko w Mam Talent

Miłosz Bachonko zachwycił jurorów Mam Talent! Ten 13-latek swoją grą na akordeonie pokazał, że zasługuje na największe uznanie. Nie dziwi więc fakt, że po występie otrzymał przepustkę do ścisłego finału. Miłosz ma na swoim koncie również międzynarodowe sukcesy.

Za nami pierwsze półfinałowe występy 14. edycji programu Mam Talent, gdzie uczestnicy zaprezentowali na scenie przeróżne umiejętności. Jadwiga Krowiak i Sara Kreis pokazały imponujący taniec w powietrzu, a Waldek Kukurowski podbił serca widzów akrobatyczną jazdą na rowerze. Największe emocje wzbudził jednak występ młodego akordeonisty.

Miłosz Bachonko pierwszym finalistą 14. edycji Mam Talent

Miłosz Bachonko jest uczniem Szkoły Muzycznej I i II st. im. Lutosławskiego w Lublinie, a na akordeonie zaczął grać w wieku 5 lat. Miłością do tego instrumentu zaraził go ojciec, Ireneusz Bachonko.

Nastolatek jest laureatem wielu międzynarodowych konkursów, a jego występy można było oglądać między innymi w Carnegie Hall w Nowym Jorku, czy w Dubaju. Zwyciężył również podczas piątej edycji telewizyjnego show muzyki klasycznej Virtuosos 4+ 2021. Co więcej, wydał płytę, na której znajdują się jego autorskie kompozycje.

W sobotę 29 października 2022 w programie Mam Talent otrzymał platynowy przycisk. To oznacza, że zakwalifikował się do wielkiego finału. Trzymamy kcieki za daljsze sukcesy.

Sonda
Będziesz oglądać finał 14. edycji Mam Talent?
Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze