Maluma Marc Anthony

i

Autor: YouTube/Maluma // VALERIE MACON/AFP/East News

Obiekt westchnień z byłym mężem Jennifer Lopez. Sam też kiedyś stanął z nią na ślubnym kobiercu!

2023-02-02 11:41

Gdy twój ulubiony artysta nagle znika z mediów społecznościowych, wiedz, że coś się dzieje. Uwielbiany w Polsce latynoski gwiazdor Maluma oficjalnie rozpoczął nową erę jako Don Juan, wydając utwór, w którym gościnnie słyszymy jego idola, a prywatnie byłego męża Jennifer Lopez. Co ciekawe, z nią także kiedyś zaśpiewał i... stanął na ślubnym kobiercu.

Na przestrzeni ponad 10 lat swojej kariery muzycznej Maluma kilkukrotnie zmieniał sceniczne alter ego. Wokalista był już "Pretty Boyem", "Malumą Baby", "Papi Juancho", a teraz, zaledwie kilka dni po swoich 29. urodzinach, dał się poznać publiczności jako Don Juan. Rozpoczęciu nowej ery towarzyszą nie tylko zmiany w wizerunku, ale przede wszystkim nowości muzyczne, na które wielbiciele czekali od miesięcy. Maluma przedstawił światu Don Juana, zaczynając od bardzo mocnego uderzenia. 2 lutego do sieci trafił singiel zatytułowany La Fórmula, który powstał we współpracy z jego wieloletnim idolem, a zarazem prawdziwą ikoną muzyki latino - 54-letnim Marcem Anthonym. Prywatnie wokalista był przez osiem lat mężem Jennifer Lopez, z którą doczekał się córki i syna, i z którą Maluma także stanął na ślubnym kobiercu, jednak tylko na potrzeby filmu Marry Me.

Gorący pocałunek na scenie! W taki sposób przedstawił swoją nową dziewczynę

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Maluma z byłym mężem Lopez

Chociaż Maluma nie ma jeszcze trzydziestki, lista jego współprac z ikonami muzyki jest naprawdę długa. Artysta nagrywał m.in. z Shakirą, Rickym Martinem, Madonną, Jennifer Lopez oraz właśnie Marcem Anthonym. Zaprezentowany w lutym 2023 roku singiel La Fórmula nie jest jednak pierwszą piosenką, jaką Don Juan nagrał ze starszym kolegą z branży. W 2017 roku wokaliści zaprezentowali odmienioną wersję wielkiego hitu Malumy Felices los 4 (Salsa Version).

Sonda
Słuchasz piosenek tego wokalisty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE