Maluma w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

2019-02-09 12:18 k.w.
Maluma
Autor: materiał prasowy

Maluma, latynoski wokalista znany m.in. za sprawą mega hitu Chantaje z Shakirą, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Publikujemy szczegóły wydarzenia na ESKA.pl

Maluma wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! Współpracował m.in. z takimi artystami jak Jason Derulo, Timbaland, Ricky Martin czy Marc Anthony. Jego przebój Chantaje z Shakirą znajduje się w pierwszej dwudziestce klipów z największą ilością odtworzeń na YouTube w historii, z imponującym wynikiem ponad 2,3 miliarda wyświetleń! Był to też drugi najczęściej odtwarzany teledysk w roku 2017. Już niedługo przystojny wokalista wystąpi w Polsce. Publikujemy szczegóły wydarzenia.

KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Maluma - Juan Luis Londoño Arias

Pochodzący z Kolumbii Juan Luis Londoño Arias, znany lepiej pod pseudonimem Maluma, to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych reggaetonowych piosenkarzy na świecie. Jego utwory na Spotify odsłuchano ponad 18 miliardów razy i jako jedyny artysta może pochwalić się wynikiem aż sześciu teledysków w top 50 na YouTube (łącznie jego klipy zostały obejrzane ponad 11 miliardów razy)! To wszystko za sprawą gigantycznego wsparcia fanów - jego media społecznościowe obserwuje już łącznie ponad 65 milionów ludzi. Kolumbijczyk, mając zaledwie 25 lat, zdołał swoim latynoskim brzmieniem rozpalić miliony serc na całym świecie. Już wkrótce rozgrzeje serca polskich fanów, ponieważ wystąpi w naszym kraju!

Maluma w Polsce - DATA, MIEJSCE

Koncert Maluma odbędzie się już 27 czerwca 2019 r. w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej F.A.M.E. Sprzedaż biletów ruszyła 07.02.2019 r.

Maluma w Polsce - bilety

7 lutego o godzinie 12 ruszyła sprzedaż biletów. Wejściówki są do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt. Bilety dostępne są od 169-299 zł.

Maluma - nagrody

Maluma to laureat prestiżowych nagród Latin Grammy i Latin American Music Awards. Muzyk otrzymał też liczne nominacje do takich wyróżnień jak Billboard Music Awards, MTV Europe Music Awards, MTV Video Music Awards, Nickelodeon Kids' Choice Awards czy iHeartRadio Music Awards.

Maluma - F.A.M.E.

F.A.M.E., najnowszy, trzeci studyjny album Malumy, to długo oczekiwany następca świetnie przyjętego przez krytyków krążka Pretty Boy Dirty Boy z 2015 roku. Album jest pierwszym dwujęzycznym wydawnictwem Malumy i zawiera utwory śpiewane zarówno w języku hiszpańskim, jak i angielskim. Dwa single z tego albumu - Corazon oraz Felices Los 4 – otrzymały w Polsce status Złotej Płyty. Koncert w ERGO ARENIE, będzie pierwszą wizytą muzyka w Polsce. W ramach trasy koncertowej F.A.M.E., która rozpoczęła się 23 marca 2018 r. w Waszyngtonie, artysta odwiedził już ponad 60 miast na kilku kontynentach.

Najnowsze