Maluma - nowa płyta jeszcze w tym roku! Papi Juancho podbije serca fanów?

2020-07-31 16:03 MK
Maluma
Autor: materiały prasowe

Maluma prezentuje najnowszy singiel „Hawái” wraz z teledyskiem. Melodyjny, wakacyjny utwór został napisany we współpracy z Edgarem Barrerą i Bullem Nene, a za produkcję odpowiadają Rude Boyz. Posłuchacie go już teraz na ESKA.pl.

Maluma - „Hawái” to opowieść o rozstaniu w czasach Instagrama, gdy nawet jedno zdjęcie może prowadzić do nieporozumień. Teledysk do „Hawái” to krótki film, wyreżyserowany przez Jessiego Terrero, który opowiada o wzlotach i upadkach głównego bohatera, prowadzących do rozstania. Singiel „Hawái” znajdzie się na nadchodzącym albumie Malumy „Papi Juancho”, którego premiera odbędzie się w tym roku.

Zaledwie dwudziestosześcioletni Maluma jest prawdziwym idolem wśród młodzieży i jednym z wiodących artystów na latynoskiej scenie muzycznej. Juan Luis Londoño urodził się w Medellin w Kolumbii, a jego pseudonim powstał z dwóch pierwszych liter imion jego mamy, taty i siostry. Maluma jest jednych z najbardziej popularnych w social mediach artystów. Ma 23 miliony fanów na Facebooku, 52 miliony obserwujących na Instagramie i 6 milionów obserwujących na Twitterze. Jego teledyski na YouTube mają ponad 9 miliardów wyświetleń.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Maluma - nowa płyta

W 2018 roku Maluma został okrzyknięty „nową muzą męskiej mody” przez magazyn Vogue. Maluma współpracuje ze znanymi projektantami, takimi jak Kim Jones (Dior), Jeremy Scott (Moschino), Donatella Versace, Calvin Klein i wieloma innymi. Wokalista współpracował dotychczas z takimi markami jak między innymi: Moet Hennessy, Michelob, czy Adidas.

Od czasu dołączenia do Sony Music Latin w 2015 roku, Maluma wypuścił trzy albumy (Pretty Boy Dirty Boy (2015), F.A.M.E. (2018) oraz 11:11 (2019)), z których każdy zadebiutował na pierwszym miejscu listy magazynu Billboard Latin Albums. Dotychczas Maluma miał piętnaście singli numer 1 na Billboard Latin Airplay Chart.

Najnowsze