Maluma

i

Autor: materiały prasowe

Maluma na festiwalu Trapeton 2022 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-02-17 15:59

Maluma, czyli Jeden z najbardziej wpływowych artystów latynoamerykańskich, wystąpi na festiwalu Trapeton 2022! Młody wokalista, przez wielu nazywany następcą Ricky'ego Martina, cieszy się w Polsce popularnością. Jego fani z pewnością ucieszą się z tej informacji. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Gdzie zdobyć bilety?

W wieku zaledwie 27 lat Juan Luis Londoño, lepiej znany pod pseudonimem Maluma, stał się jednym z najbardziej wpływowych artystów i globalnym idolem młodzieży. Laureat Latin Grammy 2018 za album Contemporary Pop Vocal Album (F.A.M.E.) Maluma jest jedną z najpopularniejszych wykonawców z aktywnymi fanami w sieciach społecznościowych i liderem wśród latynoskich wokalistów z ponad 60,5 milionami obserwujących na Instagramie. Liczba ta dodaje ponad 25 milionów fanów na Facebooku, 7,8 miliona na Twitterze i 28,1 miliona subskrybentów na jego kanale YouTube. 27 czerwca 2019 Maluma po raz pierwszy zaprezentował swój repertuar w Polsce. Maluma wystąpił w ERGO Arenie Gdańsk / Sopot w ramach “11:11 World Tour” i zachwycił tysiące fanów. Książę latynoskiego popu niewątpliwie podbił serca polskiej publiczności. Wyprzedany koncert okazał się sukcesem. Zaledwie kilka miesięcy później, w lutym tego samego roku, Maluma wystąpił po raz drugi w ramach “11:11 World Tour”, tym razem w Tauron Arenie w Krakowie. Supergwiazda reggaetonu sprawiła, że ​​ponad 15 tysięcy ludzi krzyczało z całych sił podczas jego hipnotyzującego występu na żywo. Teraz pojawi się na festiwalu Trapeton 2022.

Trapeton Summer Bash w Polsce 2022! Kiedy, gdzie i kto wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Maluma na Trapeton 2022 - data, miejsce, bilety

Data koncertu Malumy na festiwalu Trapeton 2022 jest już znana. Kolumbijski wokalista pojawi się na scenie 10 lipca. Impreza odbędzie się w Gdańsku, na plaży Stogi. Patronem tego wydarzenia jest Radio ESKA. Bilety w przedsprzedaży dostępne są na stronie internetowej trapeton.pl.

Sonda
Wybierasz się na Trapeton 2022?

Trapeton 2022 - co wiemy o imprezie?

Trapeton Summer Bash to nowy festiwal na mapie Polski z muzyką latynoską, reggaeton i trap, który odbędzie się między 8 a 10 lipca 2022. Uczestnicy będą mogli cieszyć się muzyką na żywo, w wykonaniu największych gwiazd muzyki latynoskiej. Poza muzyką, dla festiwalowiczów będzie czekać mnóstwo niesamowitych atrakcji, w tym siatkówka plażowa, zumba, lekcje tańca latynoskiego, warsztaty artystyczne i wiele innych, których celem jest zwiększenie świadomości kultury latynoskiej.