Malik Montana i Quebonafide o rodzinie i miłości. Poruszająca piosenka Na jedną kartę

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS // Sony Music Poland

Malik Montana i Quebonafide o rodzinie i miłości. Poruszająca piosenka Na jedną kartę

2023-03-05 13:39

Na jedną kartę, to bardzo osobista i przejmująca propozycja od Malika Montany i Quebonafide. Panowie rapują o miłości, rodzinie i przedstawiają swoje osobiste doświadczenia. Posłuchajcie utworu i zagłosujcie na niego w ramach Rap 20 w Radiu ESKA!

Malik Montana i Quebonafide - piosenka Na jedną kartę swoją premierę miała 3 marca 2023. Dzień ten jest tym samym prawdziwym świętem dla wszystkich słuchaczy rapu. Utwór pojawił się na tydzień przed premierą albumu Adwokat Diabła. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów w historii zawitał obok Malika Montany w sentymentalnym utworze Na jedną kartę, wyprodukowanym przez kolektyw Dio Mudara. Kawałek jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Ulubione hity Roberta Lewandowskiego. Te piosenki rozgrzewają go przed meczami!

Shake Your Eska #15 | Malik Montana

Malik Montana i Quebonafide - piosenka Na jedną kartę

To nie pierwszy raz, gdy obaj artyści spotykają się w jednym utworze. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć ich w hitowym singlu Papuga autorstwa Maty. Teraz jednak gospodarzem utworu jest Malik Montana, który przygotowuje się do premiery swojego nowego, solowego wydawnictwa, płyty Adwokat Diabła. Obecność Quebonafide zasługuje jednak na szczególną uwagę, ponieważ raper oficjalnie zakończył solową karierę i w najbliższym czasie pojawi się gościnnie jeszcze tylko w 3 utworach, a Na jedną kartę, jest właśnie jednym z nich.

Malik Montana - płyta Adwokat Diabła

Adwokat Diabła, Malika Montany, ku uciesze jego fanów, zbliża się do nas wielkimi krokami. Album ten jest mocno wyczekiwany przez wszystkich słuchaczy rapu nie tylko dlatego, że Malik Montana jest jednym z najpopularniejszych rodzimych przedstawicieli tego gatunku. Na swój czwarty solowy projekt raper zaprosił czołowych gości z całego świata! Do tej pory oficjalnie potwierdzono udział takich artystów, jak NLE Choppa, Fivio Foreign, Skinny Flex, czy Baby Gang. Możemy jednak przypuszczać, że to nie wszystkie gwiazdy, które pojawią się u boku Malika Montany, bowiem raper na przestrzeni ostatnich dwóch lat dodawał sporo zdjęć z sesji nagraniowych z wieloma interesującymi postaciami europejskiego rapu. Wszystkiego dowiemy się już za tydzień, 10 marca, kiedy Adwokat Diabła trafi do sieci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE