GWIAZDY

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wylewa siódme poty na parkiecie. Tak przygotowuje się do „Tańca z gwiazdami”

2024-02-28 14:41

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" już za moment. Biorący w nim udział uczestnicy od początku lutego sumiennie przygotowują się do swojego debiutu na parkiecie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie jest wyjątkiem. Aktorka wylewa siódme poty pod okiem przydzielonego jej partnera, zawodowego tancerza Kamila Gwary.

14. edycja "Tańca z gwiazdami" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier wiosennej ramówki 2024. Takiego składu nie było w tym formacie od lat! Producenci kultowego show tanecznego dołożyli wszelkich starań, by ściągnąć na parkiet największe z największych gwiazd ze świata kultury, rozrywki i sportu. W wyścigu o Kryształową Kulę udział wezmą m.in. Roksana Węgiel, Maffashion, Maciej Musiał oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka dostawała propozycje pojawienia się w programie już wcześniej, jednak za każdym razem odmawiała. Nie inaczej było tym razem.

Byłam zajęta, miałam inne priorytety, dom, potem doszła choroba Pawła. Widziałam, że ten projekt wymaga poświęcenia, dużej ilości czasu. Zawsze od razu mówiłam "nie, dziękuję". Gdy teraz dostałam telefon z produkcji, też od razu odmówiłam - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Ostatecznie Ostrowska-Królikowska zgodziła się na udział w formacie za namową córki, która zasugerowała jej, by w końcu zrobiła coś dla siebie.

Była przy tym moja córka Julka, która zapytała, dlaczego nie chcę wystąpić. Powiedziała mi tak: Przecież ty lubisz tańczyć. "Dobrze by ci to zrobiło. Wróci ci radość życia" - dodała.

Jak widać na zdjęciach z prób, taniec faktycznie wyzwolił w aktorce pozytywne wibracje.

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "Tańcu z gwiazdami"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, podobnie do pozostałych uczestników, od tygodni przygotowuje się do debiutu na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Aktorka szkoli swoje umiejętności pod okiem Kamila Gwary - finalisty otwartych Mistrzostw Polski oraz Hiszpanii, a także posiadacza światowej klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Zobaczcie, jak gwiazda "Klanu" wywija z nim na próbach!