#MakijażoweSztuczki na TikToku wbijają w fotel! Musisz je zobaczyć

triki z tiktoka
Autor: ESKA.pl

Kosmetyczne triki cieszą się szczególną popularnością na TikToku! Miliony użytkowników sięgają do mediów społecznościowych po różne porady, ciekawostki i triki ułatwiające życie na co dzień. #MakijażoweSztuczki w najsłynniejszej apce moblinej, jaką jest TikTok są teraz numerem jeden, a filmiki użytkowników dosłownie wbijają w fotel!

Wydaje się wam, że makijaż nie jest pewnego rodzaju sztuką?! Na TikToku makeup jest istnym arcydziełem! Okazuje się, że to właśnie trend #makijażowesztuczki jest obecnie numerem jeden w aplikacji, a filmiki, jakie w nim znajdziemy dosłownie wbijają w fotel. To prawdziwe metamorfozy, które zmieniają użytkowników nie do poznania, a przede wszystkim pokazują, że w makijażu, jak i w innych aspektach życia, trening czyni mistrza! O co chodzi w najpopularniejszym trendzie na TikToku, który jest kumulacją najlepszych trików kosmetycznych, którymi możemy ułatwić sobie robienie makijażu na co dzień? #Makijażowesztuczki to jednym zdaniem metamorfozy, których efekt końcowy zadziwia niemalże wszystkich. Użytkownicy za pomocą przeróżnych kosmetyków pokazują siłę makijażu, a przede wszystkim tego, jak w kilka minut można zmieć się w kompletnie inną osobę. To ważny trend uświadamiający, że w dobie internetu nie wszystko jest takie, jakim to widzimy. Zdjęcia są pełne zmian i uprzedniego retuszu, dlatego do mediów społecznościowych należy podchodzić z pewna dozą dystansu. 

TikTok - #makijażowesztuczki 

TikTok jak zwykle nie zwalnia tempa! Tym razem użytkownicy wzięli na tapetę trend wizerunkowy pokazujący siłę makijażu. Zabawa z metamorfozami zebrała niespełna 6 milionów wyświetleń. Jeśli chcesz do niej dołączyć, musisz nagrać wideo ze swoją metamorfozą i pokazać światu swoje drugie oblicze. 

Makijaż na Halloween 2020 [TUTORIAL] | ESKA XD - Beauty by Pati #7
Najnowsze